רפאלוב כשיר. האתר הרשמי שודרג

ליאור רפאלוב סובל מכאבים ברגלו בעקבות משחק הנבחרת בפיראוס, אך הקשר צפוי לפתוח בהרכב מכבי חיפה במשۗק הליגה בשבת. גם יניב קטן החלים לחלוטין מהפציעה. אתר האינטרנט הרשמי שודרג משמעותית

יום רביעי 13 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 במכבי חיפה עקבו בדאגה אחר הקשר ליאור רפאלוב, שהיה שותף לשני משחקיה האחרונים של נבחרת ישראל, בהפסדים מול קרואטיה ויוון, על אף שנעדר ממשחק הליגה האחרון לפני הפגרה מול בית"ר ירושלים בעקבות פציעה.

הצוות המקצועי במכבי חיפה לא הסתיר את שמחתו מיכולות הקשר במשחקי הנבחרת, אולם השמחה נדחתה במעט לאחר שהקשר הודיע כי הוא סובל מכאבים ברגלו, זכר למשחק בפיראוס. למרות זאת, הצוות הרפואי של הירוקים משוכנע כי עד משחק הליגה בשבת רפאלוב יהיה כשיר ויפ۪ח ב-11 של אלישע לוי.

בנוסף לליאור רפאלוב, מסתמן כי גם יניב קטן ישוב להרכב הקבוצה לאחר היעדרות ממושכת. יניב קטן השלים אימונים מלאים בכל השבוע האחרון ואף נטל חלק במשחק האימון מול הפועל עכו (2:2).

שינוי מקצועי נוסף בהרכב הקבוצה שעשוә לבצע אלישע לוי הוא במרכז ההגנה, שם ייתכן שאריק בנאדו יזכה לקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של הבלם המאכזב, הארגנטינאי איגנסיו קאנוטו. מחר (חמישי) ישובו לאימוני הקבוצה פיטר מסיללה ו-וולאדימיר דבאלשווילי שישובו ממשחקי נבחרותיהם.

מלבד ההכנות למשחק הליגה בשבת, מכבי חיפה העלתה בשעות אחר הצהריים של יום רביעי את אתר האינטרנט הרשמי שלה, שעבר שדרוג משמעותי.

לצד החדשות הכתובות שמדי יום מתעדכנות באתר הקבוצה, גויס צוות חדשות וכתבות וידאו שעיקר עבודתו יהיה בהפקת מהדורת חדשות שבועית. לראשונהȠבישראל קבוצת ספורט גייסה צוות וידאו להפקת כתבות, ישודרו תקצירי המשחקים של מכבי חיפה והכל במהדורת החדשות השבועית והמושקעת. כמו כן, קיים סיור וירטואלי במועדון ושלל הפתעות נוספות צפויות לעלות לאתר בעתיד.

הצילום באדיבות מכבי חיפ۔ - האתר הרשמי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק