מכבי חיפה הביסה את פאריס

יורוצ'אלנے': מכבי חיפה הפסידה ב-12 נקודות הפרש במשחק הראשון, אבל הירוקים התפוצצו בגומלין שנערך בנשר, הביסו את לבלואה בתוצאה 66:89 וימשיכו אל שלב הבתים במפעל. 18 נקודות לקילינגסוורת'

יום רביעי 13 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה אמנם ערכה משחק ראווה מכובד מאߕד בארה"ב מול קבוצת ה-NBA ניו ג'רזי נטס, אבל המבחן האמיתי שלה היה מול קבוצת פאריס לבלואה במסגרת מוקדמות היורוצ'אלנג' על הכרטיס לשלב הבתים.

את המשחק הראשון בין השתיים הפסידו הירוקים בפאריס בתוצאה 63:75, כך שהיעד של הקבוצה היה מחיקת פיגור 12 הנקודות בשביל להעפיל לשלב הבא ולשמור על מקום במסגרת האירופית. הפסד דו ספרתי בפאריס? קצת קשה להסביר זאת נוכח התוצאה הערב במשחק שנערך בנשר. הירוקים של אלעד חסין הובילו כמעט לכל אורך שלבי המשחק בלמעלה מ-25 נקודות. כאמור, בסיום 66:89 לחיפה, שהעפילה לשלב הבתי۝.

מהלך המשחק:

מכבי חיפה התעללה בצרפתים וכבר את הרבע הראשון סיימה ביתרון דו ספרתי של 11 נקודות, כמעט מחיקת הפער כולו, 12:23. הצרפתים כנראה התקשו להאמין כי מכבי חיפה מסוגלת להציג יכולת שכזו ונדהמו עם פתיחת הרבע השנߙ כאשר לוח התוצאות הראה לאחר מספר דקות 20:38 לירוקים.

רות'בארט וקילינגסוורת המשיכו בהתעללות ועשו ככל העולה על רוחם מתחת לסל הצרפתי, רובינסון ולדנסברג חזרו ממנוחה על מנת להמשיך להגדיל את הפער ובמחצית מכבי חיפה הייתה ביתרון של 28 נקודות - 26:54.ȼbr/>
אלעד חסין אמנם ידע כי ההפרש גבוה וכי קשה להאמין שקבוצתו תמעד, אך לא נח על המשמר וחילק את הדקות בין שחקניו על מנת להמשיך ולשלוט. מכבי חיפה אמנם נוכח התוצאה נרגעה במעט והפער הצטמק עד 24 נקודות, אבל פסק זמן של המאמן הגיע בדיוק בזמן ומכבי חיפה השߙבה את ההפרש ללמעלה מ-30 נקודות. בסיום הרבע השלישי התוצאה הייתה 45:72.

הצרפתים התקשו לצמק את התוצאה, שלכל אורך הרבע נותרה באזור ה-27 נקודות הפרש. חסין איפשר למרבית שחקניו המרכזיים לנח בדקות הסיום של המשחק, אותו חיפה חגגה עם ניצחון גדול בתוצאה ̶4:89 והעפלה לשלב הבתים של היורוצ'אלנג'.

בלטו בשורות מכבי חיפה: קילינגסוורת' עם 18 נקודות, רובינסון 17 נק', לאו 15, לנדסברג 13 ורות'בארט עם 10.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק