המשחק בין חיפה לחולון נדחה לשני

בעקבות פסילתו של אולם הפחים המקומי, הפועל חולון תארח את מכבי חיפה ביום שני בבית מכבי בראשל"צ. בנוסף, תוחלף הביתיות מהל מכבי נתניה במחזור השני. בתקופה הקרובה ינסו בחולון לתקן הליקויים באולם הפחים

יום שישי 15 אוקטובר 2010
אסף בילגורי

בעוד יומיים בלבד תיפתח עונת 2010/11 של ליגת העל בכדורסל, אולם לא הכול מושלם לפני פתיחת העונה. מנהלת הליגה לא אישרה את אולם הפחים בחולון והקבוצה חיפשה אולם חלופי.

חולון המתינה שעות ארוכות במשך היום למשרד התמ&űuot;ת בכדי לקבל אישור זמני להשתמש באולם הפחים המקומי, בו הם קיוו לארח את מכבי חיפה ומכבי נתניה, אך האישור לא התקבל בשל מצב ארון החשמל באולם, כשגם לחץ כבד מצד העיריה לא הועיל. 

כשהבינו בחולון כי האישור המיוחל כבר לא יגיע, ניסו אנשי המועדו۟ לבקש ממנהלת הליגה לדחות את המשחק ואף להחליף את הביתיות עם מכבי חיפה, אולם נתקלו בסירוב משני הצדדים. 

היום (שישי) הוחלט על הזזת משחק הליגה מול חיפה ליום שני ב-20:20 וקיומו ב"בית מכבי" בראשון לציון. בנוסף תוחלף הביתיות במחזור השני מול נתניה, כשבזמן זה ובזמן משחקי החוץ שאחרי זה יבוצעו העבודות הנדרשות.

כוונת המועדון לסדר את ארון החשמל באולם בזמן שהקבוצה תצא לרצף של שלושה משחקי חוץ, כך שהחלפת הביתיות עם נתניה תאפשר בזמן זה את העבודות. 

מהמועדון נמۡר בתגובה להחלטת מנהלת הליגה: "אנו מצפים ממנהלת הליגה לבוא לקראת המועדון ולדחות את המשחק או לבקש ממכבי חיפה להחליף ביתיות. תקציב הקבוצה בנוי מהכנסות, ומשחק אטרקטיבי כמו נגד מכבי חיפה אמור להיות מלא. מי יחזיר לנו על ההפסדים הכספיים מהמשחק? מה הערך הספוۨטיבי אם אנחנו מאבדים ביתיות?".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק