אימון Ӟלא לעטר. אלברמן בהרכב

מכבי תל-אביב ערכה אימון בסגל מלא לקראת הדרבי בשבת מול הפועל. על-פי האימון, יוסי מזרחי יעלה בהרכב עם אלברמן וראנגלוב. המשמעות: רוברטו קולאוטי ודור מלול על הספסל

יום חמישי 14 אוקטובר 2010
ארז דיקפלד

במכבי תל-אביב כבר סופרים את השעות לקראת הדרבי הגדול ߩל תל-אביב ביום שבת בבלומפילד מול הפועל. מחר (שישי) הצהובים יערכו את האימון המסכם בשעה 15:45, אליו לא צפויים להגיע אוהדים רבים של הקבוצה ביחס לשנים קודמות בעקבות החלטה להעניק לשחקנים שקט לפני המשחק, אבל השחקנים נראים מפוקסים מתמיד.

לשמחת הצוותȠהמקצועי של מכבי הם זכו לערוך אימון בסגל מלא, כשגם שני השחקנים שהיו בספק עד אימון הערב התאמנו כרגיל, סאבו פאביצ'ביץ' המונטנגרי ואלירן עטר. הבלם השלים כבר אתמול אימון מלא ויפתח לצידו של אבי סטרול, אבל רוגע גדול במיוחד נרשם כאשר אלירן עטר השלים אימון מלӐ ותורגל בהרכב הפותח לשבת, אחרי שאתמול התלונן על כאבים וסבל מרגישות במפשעה.

לצידו של אלירן עטר בחוד ההתקפה תורגל הבולגרי, דימיטר ראנגלוב שצפוי לפתוח לראשונה העונה בהרכב הצהובים במשחק ליגה. ראנגלוב פתח בהרכב באמצע השבוע במשחק האימון של נבחרת בוߜגריה מול ערב הסעודית ואף כבש את השער הראשון לזכות נבחרתו. את המקום בהרכב נוכח הצבתו של ראנגלוב ייאבד רוברטו קולאוטי, ששותף בשני משחקיה האחרונים של נבחרת ישראל.

שחקן נוסף במכבי תל-אביב שירשום הופעה ראשונה העונה בהרכב הקבוצה במשחק ליגה הוא גל אӜברמן, שיוצב במרכז השדה לצידם של ג'יבריל סידיבה והאריס מדוניאנין. מי שיאבד את מקומו בהרכב יהיה דווקא אחד המצטיינים בשורות הקבוצה במשחקים האחרונים, דור מלול שיחזור לספסל. אף על-פי שתורגל דור מלול לפרקים כמגן ימני, קלמי סבן צפוי לפתוח בהרכב ובצד שמאל של̠ההגנה ישחק יואב זיו. את 11 הפותחים ישלים מאור בוזגלו.

בתוך ההכנות המקצועיות, נודע הבוקר כי מיץ' גולדהאר יגיע ביום שישי בשעות הבוקר לישראל ויגיע לצפות במשחק הדרבי. גולדהאר יישב עם חברי הנהלה נוספים בשער 11, ביחד עם 1,800 אוהדי הקבוצה. המשӗק האחרון בו נכח גולדהאר היה במחזור הפתיחה מול מכבי חיפה, אז הפסידה מכבי ת"א 1:0.

הצילום באדיבות האתר הרשמי של מכבי תל-אביב

תגובות

טלספורט בפייסבוק