כפס חייבת לעלות ליגה

הראל רייכמן, הבעלים של הירוקים מוכן למשחק העונה מול עירוני רמה"ש: "כאן בבית אנחנו צריכים לנצח את רמה"ש. מקומנו בליגת העל, האוהדים שלנו מהטובים בארץ"

יום שישי 15 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 אחרי פתיחת עונה מצויינת, הפועל כפ"ס ועירוני רמה"ש נפגשות היום למשחק עונה של ממש. הפועל כפ"ס המוליכה, תנסה להגדיל את הפער מסגנית רמה"ש לחמש נקודות ולהתבסס במקום הראשߕן ואילו ניצחון של האורחת יגרום למהפך בצמרת ויעלה אותה לפיסגה.

הראל רייכמן, הבעלים של הפועל כפ"ס כבר מוכן למשחק העונה היום מול רמה"ש בלויטה. רייכמן אמר לtelesport: "המטרה שלנו היא רק ניצחון. יש לנו כבוד לרמה&quoɴ;ש, המטרה שלנו היא לעלות ליגה ולכן אנחנו רוצים לנצח ולהתבסס במקום הראשון".

מה הופך אותכם לקבוצה של ליגת העל?

"קודם כל כפ"ס זה מועדון גדול ששייך לליגה הבכירה ויעיד על כך הקהל המדהים שלנו שהולך אחרינӕ גם בליגה השניה ולקהל כזה מגיע ליגת על וגם לליגת העל מגיע קהל כזה ואני בטוח שמקומנו שם".

אם לא תנצחו היום ?

"אני לא מתעסק בתסריטים שליליים, הקבוצה מוכנה ועם דחיפת הקהל אני בטוח שניתן תצוגת תכלית. זה לא ӧל להחזיק קבוצה בליגה הלאומית אבל אנחנו מאמינים בעשייה הזו. זה משהו שמעביר לנו את הזמן בעשייה ספורטיבית. אנחנו אוהבים את הפועל כפ"ס ונהנים מהעבודה הזו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק