מסי: רוצה להישאר בספרד לתמיד

מאסימו מוראטי, נשיאה של אינטר אמר כי הוא היה מעוניין לרכוש את ליונל מסי. הארגנטינאי התייחס לראשונה לדבריו של נשיא אלופת אירופה: "ברצלונה זה הבית שלי. הוא בטח התלוצץ"

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

אחרי שמאסימו מוראטי דאג לעשות כותרות על חשבונו של ליונל מסי בתחילת השבוע, כשטען כי ייתכן ובעתיד הכוכב הארגנטינאי של ברצלונה יגיע לסן-סירו בתור שחקנה של אינטר, ליונל מסי ענה לראשונה ואמר זאת בקצרה, בצורה הכי ברורה שיש.

ליונל מסי, רק בן 23, נשמע נחרץ לגבי עתידו: "אני משוכנע שמוראטי בסך-הכל צחק. ברצלונה זה הבית שלי. אני מודה לו (מוראטי) על דבריו, גם אם הוא רק צחק, אבל אני רוצה להישאר בספרד לתמיד".

כזכור, כפי שפרסמנו כבר בתחילת השבוע, מאסימו מוראטי נשאל בשנית על הבאת ליונל מסי לאינטר, ובניגוד לפעם הראשונה בה התבדח לגבי רכישת השחקן, בתחילת השבוע כשנשאל על אפשרות רכישתו של מסי, הנשיא נשמע רציני ואף דאג להדגיש זאת.

"להעביר את מסי לאינטר? ייתכן. אני חושב על כך. מסי הוא השחקן הטוב בעולם. כשדיברתי על האפשרות הזו בעבר אני התלוצצתי, אבל כעת נצטרך לחכות ולראות".

מסי כבר תקופה ארוכה נמצא בראש רשימת הרכש של מוראטי, אבל העסקה אינה יכולה לצאת לפועל בעקבות דרישותיה של קבוצתו, ברצלונה̬ וכאמור גם השחקן עצמו אינו מעוניין בעסקה שכזאת. בעבר טען מוראטי כי קיים הסכם בינו ובין אביו של ליונל מסי, חורחה. 

ליונל מסי משתכר בברצלונה 10 מיליון יורו בעונה וחתום בקאמפ-נואו עד יוני 2016. אם אינטר מעוניינת לרכוש אותו לפני תום החוזה, הәא תיאלץ להיפרד מ-250 מיליון יורו. 

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק