רוג'ר פדרר חזר למקום השני

למרות ההפסד בגמר טורניר שנחאי לאנדי מארי, שב השוויצרי למקום השני בעולם על חשבונו של נובאק דיוקוביץ'. שחר פאר ודודי סלע שמרו על מקומותיהם, 12 ו-84 בהתאמה

יום שני 18 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

דירוג הטניס העולמי פורסם הבוקר (שני) ועבור הישראלים הבכירים, דודי סלע ושחר פאר, אין כל שינוי במעמד. לעומת זאת, בדירוג הגברים העולמי דווקא נרשם שינוי משמעותי עם העפלתו̠של רוג'ר פדרר למקום השני בעולם.

השוויצרי מציג זה זמן רב יכולת אותה לא זכינו להכיר אצל שחקן הטניס הטוב בעולם עד השנה שעברה, אבל זה הספיק לו על מנת לעקוף את נובאק דיוקוביץ' ולשוב למקום השני בעולם, לאחר שלושה חודשים במקום השלישי. זאת לӞרות שרק אתמול הוא הפסיד בגמר טורניר שנחאי למדורג הרביעי בעולם, אנדי מארי. במקום הראשון כמובן מחזיק הספרדי רפאל נדאל ואת החמישייה נועל רובין סודרלינג.

בדירוג הישראלים הבכירים לא נרשם כל שינוי. שחר פאר, הטניסאית הבכירה, אמנם הופתעה כאשר הודחה בۗצי גמר טורניר אוסאקה, בו דורגה שלישית, אבל הצליחה לשמור על מקומה כשחקנית ה-13 בעולם לאחר חודש נהדר. ניצחון במשחק חצי הגמר היה צפוי להעלות אותה למקום ה-12 בעולם, דירוג השיא שלה.

בדירוג הגברים שמר דודי סלע שבוע נוסף על המקום ה-84 בעולם. הראל לוי רשם עלייה קלה וטיפס 2 שלבים בדירוג העולמי, עד המקום ה-233. נועם אוקון הדרדר למקום ה-319 בעולם ואמיר ווינטראוב מדורג 352.

צילום: Getty Images

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק