אוהדי הפועל בש פנו לאבי לוזון

האוהדים הזועמים פנו במכתב ߑהול ליו"ר ההתאחדות בטענות קשות כנגד אוהדי מ.ס אשדוד במשחק אתמול בין הקבוצות: "היתה אלימות קשה נגדינו". אלונה ברקת: "פגיעה פיזית בשופטים היא הסוף של הכדורגל"

יום שני 18 אוקטובר 2010
אסף בילגורי
 יממה לאחר המשחק השערורייתי באשדוד בין מ.ס המקומית להפועל ב"ש והרוחות עדיין סוערות. אוהדי הפועל ב"ש, החליט לעשות מעשה ופנו היום במכתב ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון ובו הם יוצאים בטענות קשות כנגד האלימות ߩהפגינו כלפם אוהדים אשדוד.

במכתב הם ציינו בין היתר: "סבלנו מאלימות קשה לכל אורך המשחק. גם כלפי השחקנים היתה אלימות. אבי יחיאל ספג כדור לפנים, מקרייב עשה תנועה מגונה לאוהדים וכן היתה השלכת אבנים.לאור זאת, אנו מבקשים ממך לפעול למיגור תופעות מסוג זה בכל חומרת הדין על מנת שמעשים אלו לא יישנו".

כזכור, המשחק הופסק בתוספת הזמן שלו במצב של 3:3, אחרי שקוון המשחק התמוטט אחרי שחפץ נזרק אליו מכיוון היציעים במגרש באשדוד. הפועל ב"ש, דורשת לפסוק ניצחון טכני לטובתה, לאור העובדה שהמשחק לא הגיע לסיומו עקב פרובוקציה של אוהדי אשדוד.

אלונה ברקת, הבעלים של הפועל ב"ש הוציאה הודעה ובה נכתב: "האירוע באשדוד דורש תגובה חמורה מכל מי שהכדורגל יקר לליבו. פגיעה פיזית בשופטים ובשחקנים היא הסוף של הכדורגל. ועל ההתאחדות לפעול ביד קשה למיגור התופעה, כל סטייה מהוראות התקנון עלולה להתפרש ככניעה לאלימות".

אלונה, יצאה להגנת האוהדים של ב"ש: "אני דוחה בתוקף את הרמיזות כנגד אוהדי הפועל באר שבע כאילו גרמו לאלימות ולתוצאות המשחק. אני מכבדת את מועדון מס אשדוד,בעלߙו ואוהדיו אולם במקרה של אתמול האווירה האלימה נגד אוהדי הפועל באר שבע הייתה באוויר עוד לפני תחילת המשחק והחמירה ככל שהמשחק התקדם, כולל פגיעה חמורה בשחקן הפועל באר שבע, אבי יחיאל . אוהדי הפועל באר שבע שמרו על איפוק למרות שהותקפו וככלל השתדלו לא להיגרר לפרובӕקציות. כולי תקווה שמקרים אלו לא יחזרו בעתיד"

ההתאחדות תצטרך לקבל החלטה במהלך השבוע כיצד לפעול בארוע החמור הזה, כאשר ההערכה נכון לעכשיו היא שאשדוד אכן תספוג הפסד טכני וכן קנס כספי כבד מאוד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק