קטין מאשדוד הודה בזריקת השלט

הנהלת מ.ס אשדוד וחוג האוהדים של הקבוצה שיתפו פעולה על מנת לגלות הבם נזרק שלט על הקוון, אורן בורנשטיין. ערב ועדת המשמעת בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל הודה קטין בן 16 במעשה

יום רביעי 20 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

במ.ס אשדוד אמנם הציגו קלטת וידאו ובה, לטענתם, ניתן לראות כי אין כל שלט שנזרק אל עבר קוון המשחק על-ידי אוהדיהם, אבל בו זמנית המשיכו בניסיונות לאתר את הנעשה עמוקȠבתוספת הזמן של המשחק באצטדיון הי"א באשדוד - האם ומה נזרק לעברו של אורן בורנשטיין.

כזכור, אשדוד השוותה ל-3:3 בדקה ה-92 ודווקא אז נזרק אל עבר קוון המשחק שלט על-ידי אחד האוהדים. הקוון נשכב על הדשא ואחז את רגלו ושופט המשחק, זיߕ אדלר, נאלץ לשרוק לסיום עוד לפני סיומו החוקי ולמעשה פוצץ את המשחק.

מכיוון והמשחק הופסק לפני סיומו, תוצאת ה-3:3 אינה נחשבת והחלטה בדבר תוצאת הסיום תתקבל מחר בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל.

לאחר שבהנהלת מ.ס אשדוד הӪכוונו להציג את קלטת הוידאו שנלקחה ממצלמות האבטחה ולטעון כי אין כל סימן לגבי שלט שנזרק, מצאה הנהלת הקבוצה בשיתוף פעולה עם חוג האוהדים של המועדון קטין בן 16 שהודה כי הוא האחראי למעשה. 

הנער פנה אל חוג האוהדים של המועדון והתנצל מעומק ליבו. ߜאחר מכן פנה הנער בשיתוף הוריו למשטרת ישראל ואף הגיע לשוחח עם ג'קי בן זקן, בעלי הקבוצה, וסיפר כי לא הייתה לו כל כוונה לפגוע באורן בורנשטיין. קצין משטרה ונציג הקבוצה ליוו את הקטין לתחנת המשטרה, שם נחקר ונפתח תיק חקירה.

לאחר הודאתו של הנער, פרסמӔ הקבוצה הודעה לתקשורת, בה נכתב בין היתר: "הנהלת הקבוצה הפעילה את כל משאביה ואת חוג האוהדים כדי שיאתרו את זורק השלט. ואכן, ביום שלישי בערב הגיעו ראשי חוג האוהדים למשרדי הנהלת המועדון עם נער בן 16 אשר התוודה כי הוא זה שהשליך את השלט. לטענתו, הוא עמד בסמוך לסורגי ההפרדה בין היציע למגרש וברגע ששופט המשחק הוציא כרטיס אדום כנגד חלוץ הקבוצה, מקרייב, הוא הרים את שלט הפרספקט והטיח אותו על המשטח בכעס. השלט, העשוי מחומר גמיש, פגע בכר הדשא ומשם ניתז לעבר הקוון. בן זקן דיווח למשטרה על הודאתו של הנער, ביקש לדווח להוריו וכן מנציג הקבוצה להתלוות עם הנער לתחנת המשטרה. הנער נחקר במשטרה בנוכחות בן משפחה בוגר ונפתח לו תיק במשטרה".

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק