כצפוי: הפסד טכני למ.ס אשדוד

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל העניש את מועדון ספורט אשדוד בהפסד טכני 3:0 מול הפועל ב"ש, בעקבות הפגיעה בקוון. עוד קבע בית הדין על משחק ללא קהל. גם מכבי ת"א נענשה במשחק ללא קהל

יום רביעי 20 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

בנוסף לעונשה של מכבי תל אביב בבית הדין המשמעתי, גם מועדון ספורט אשדוד חיכתה לגזר הדין שקבע כי הקבוצה הדרומית נענשה בהפסד טכני 3:0 מול הפועל באר שבע ומשחק ללא קהל.

כזכור במשחק הליגה האחרון באיצטדיון היא', נפגע הקוון אורן בורנשטיין לפני תום המשחק משלט שנזרק עליו. הקוון ירד אל הדשא והשופט קבע על סיום המשחק לפני תום הזמן החוקי.

ג'קי בן זקן, בעלי מ.ס אשדוד, שנכח בדיון אמר: "ההחלטה לא נכונה ופוגענית מאוד. למרות זאת זהו מסר שמועבר לאוהדים שזה לא יקרה בשנית"

עוד עונש ללא קהל למכבי תל אביב

מסתבר שלאלימות יש מחיר, שמכבי תל אביב הכירה עוד במהלך העונה וספגה זאת בשנית היום (רביעי), כאשר בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לӛדורגל קבע כי בעקבות התפרעות האוהדים בדרבי הקבוצה נענשה במשחק ללא קהל.

העונש למעשה הופעל בגלל העל תנאי שנשמר לקבוצה פלוס קנס של 40 אלף שקל פלוס 50 אלף על תנאי וגם משחק נוסף על תנאי ללא קהל. העונש יתקיים במשחק מול בני סכנין בגביע הӘוטו.

מעט בשורות טובות במכבי תל אביב, כאשר הבלם הברזילאי ניבאלדו נצפה חוזר לאימונים מלאים, אבל עדיין ההחלטה להציבו בסגל היא שלילית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק