קיבלנו את הגול השני ונשברנו

ליגת האלופות: אלי גוטמן, מאמן הפועל סיכם את ההפסד בשאלקה: "טוב ששכטר צימק זה נותן טעם טיפה מתוק בפה". שכטר: "כבשתי אבל הרגשתי לא נעים"

יום רביעי 20 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

שוב אין נקודות ובטבלה רשום 0 נק' להפועל תל אביב לאחר המחזור השלישי בליגת האלופות לאחר בהפסד 3:1 מול שאלקה בגילזרנקירשן. 

אלי גוטמן, מאמן הפועל תל אביב סיכם את ההפסד בגרמניה: "ספגנו שער, שיחקנו לדעתי מחצית ראשונה טובה מאוד ואפילו שלטנו בה. אנחנו מגיעים יפה עד לשער היפה והפעולה האחרונה לא טובה. עשינו שני חילופיםȠכדי לחזור למשחק, וזה לא הלך. שמה קיבלנו את הגול ונשברנו. מכאן עד לגול השלישי המרחק היה קצר. טוב ששכטר צימק, זה נותן טעם טיפה מתוק.

גוטמן הוסיף ואמר: "שאסיים את הקמפיין הזה, אני אסיק את המסקנות. ההבדל במשחקים בליגת האלופות הוא בדקויות. בין הכӓורגל הישראלי לכדורגל האירופאי, מי שעושה טעות משלם במהרה". 

כובש שער הכבוד, איתי שכטר אמר בסיום: "קיבלנו גול בפתיחה וזה לא עבד לטובתנו. קשה מאוד לחזור אם סופגים דיי מהר שערים. להבקיע גול בפיגור גדול זה לא נעים אӑל מכובד. אני דיי מאוכזב. ברמות האלה קשה מאוד להשיג נקודות. מתכוננים היטב ובשנייה אתה נענש. כואב ומאכזב,  זה קשה מאוד בקמפיין אחד להצליח במפעל הטוב בעולם. זה קשה, אבל לא אבדה תקוותנו". 

גילי ורמוט: "שמגיעים קרוב לשער ולא מנצלים אז סופגים. הפסדנו לקבוצה טובה. מאמין שבסיבוב שני נוציא נקודות. סך הכל פתחנו טוב את המשחק, אבל הגול שלהם היה גדול. לא היינו מסוכנים כל כך. אני מאמין שבמשחקי הבית נוציא נקודות".

וינסנט אניימה, סיכם: &qŵot;ראול הוא אגדה. הוא היה שחקן גדול בריאל מדריד, כיבדנו אותו מאוד. המשחק בבלומפילד יהיה סיפור אחר, וצורה אחרת של משחק".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק