בלאט: אנחנו נתקן את זה

דיוויד בלאך התייחס למשחק היורוליג הראשון של מכבי ת"א העונה, בו הובסה בתוצאה 78:94 מול קאחה לבורל ויטוריה: הרבע השני לא היה טוב יותר. ההופעה לא מקובלת על הדעת. לא בא בטענות לשחקנים"

יום חמישי 21 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 מכבי תל-אביב תחת המאמן החדש-ישן, דיוויד בלאט, פתחה את עונת היורליג שלה בהפסד כואב במיוחד לקבוצת קאחה לבורל ויטוריה, 78:94. מכבי תל-אביב נאלצה לרדוף אחר המארחת לכל אורך המשחק בעקבות הרבע הראשון שהסתיים בתוצאה 11:31 וסבלה מיום חלש של כל שחקני הסגל, אבל דיוויד בלאט היה נשמע רגוע יחסית ולא חיפש להאשים את שחקניו.

בלאט אמר בסיום על הבכורה המחודשת ביורוליג: "זה לא רק הרבע הראשון, הרבע שני לא היה טוב יותר. אני יכול להביא תירוצים וסיבות ېבל פשוט לא הופענו למשחק בחצי הראשון. אנחנו עוד לא שיחקנו נגד קבוצה שקולעות באחוזים כאלה ומשחקת במהירות שכזאת. היו לנו מספר בעיות בשמירה על הקלעים, עד שתיקנו זה כבר היה מאוחר מדי".

בלאט סיכם את ההפסד ולא ירה חצי אשמה לעבר שחקניו: "החۦי השני ובטח הרבע האחרון כבר היו טובים יותר. הגענו לזריקות קלות, נלחמנו. קאחה קלעו באחוזים מדהימים בחצי הראשון אבל ההופעה שלנו לא הייתה מקובלת על הדעת. אנחנו נתקן את זה. אני לא בא בטענות לסגל היום, ויטוריה טובה מאיתנו. אם נמצא דרך ߜשפר את הקבוצה נעשה את זה, אבל זה לא התירוץ היום".

מאמנה של קאחה לבורל, דושקו איבאנוביץ' היה מאוד מרוצה אחרי הניצחון המשכנע: "זו עדיין מכבי תל-אביב, צריך לזכור את זה. עצרנו אותם כמעט לחלוטין אבל במחצית השנייה הוߨדנו הילוך. לא אהבתי את זה ודרשתי מהשחקנים שלי לחזור למשחק. היו לי חששות לפני המשחק אבל אני שמח שהתגברנו על כך".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק