יובל נעים מאמין בצעירים

המאמן שהחליף את אלי מחפוד בתחילת השבוע, החליט להוריד לספסל את הזרים ג'וניור ויסה ועמנואל מאטיאס, שיפתחו על הספסל מול הפועל ב"ש. ניסן אלקלעי ואלון תורג'מן יפתחו במקומו. תום קשתי יעמוד בין הקורות

יום שישי 22 אוקטובר 2010
אסף בילגורי
 אחרי שבוע סוער שכלל תבוסה בדרבי ומינויו של יובל נעים למאמן הקבוצה במקומו של אלי מחפוד, הפועל פ"ת ערכה הבוקר את האימון המסכם שלה לߧראת המשחק מחר בוסרמיל מול הפועל ב"ש.

יובל נעים מתכנן מיני מהפכה בהרכב למחר כאשר, ג'וניור ויסה ועמנואל מאטיאס יירדו לספסל ובמקומם צפויים לפתוח הצעירים ניסן אלקלעי בעמדת המגן השמאלי ואלון תורג'מן בקישור ההתקפי.

נעים, זועם על התנהלותם של ג'וניור ויסה ועמנואל מאטיאס באימונים. השניים מתאמנים בחוסר חשק ונראים רע מאוד מתחילת העונה. ויסה, היה השחקן המצטיין של הקבוצה לפני שנתיים, אך מתקשה לשחזר את יכולתו. מאטיאס, היה השחקן הכי חלש בתבוסה בדרבי, בה צפה גם יובל נעים.

הבעיה הגדולה של הפועל פ"ת לקראת המשחק היא בין הקורות. וויליאם אמאמו הגנאי לא כשיר, אג'ידה פצוע מתחילת העונה, שניר דורי השוער השלישי הורחק בדרבי, כך שהקבוצה תפתח מחר עם השוער הרביעי שלה תום קשתי בין הקורות.

באשר לבלם גל כהן, השחקן עדיין סובל מכאבים עזים ברגלו ונמצא בספק גדול למשחק. גל כהן לא יהיה כשיר, מאטיאס בכל זאת יפתח בהרכב בעמדת הבלם מפאת חוסר ברירה.

הרכב משוער: וויליאם אמאמו; נעאל חוטבה, גל כהן, דניאל אדו, ניסן אלקלעי; ג'ונתן אסוס, גיא צרפתי, ישראל זגורי, גיא דיין, אלון תורג'מן; דודו ביטון.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק