שחקני ברצלונה נגד מוריניו

בעוד חודש ייערך משחק הענקים בין ריאל מדריד וברצלונה, אבל הלוחמה הפסיכולוגית התחילה עוד בחודשי הפגרה. אינייסטה ואבידל התראיינו בסוף השבוע ואמרו: "לא מתייחסים למוריניו. הואȠלא שיפר את ריאל"

שבת 23 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 הקרב בין ריאל מדריד וברצלונה הולך ומתקרב בצעדי ענק וכך גם מתמשך לו הקרב ۞חוץ לקווים. ז'וז'ה מוריניו ידוע בלוחמה הפסיכולוגית שהוא מעביר מדי מספר ימים דרך התקשורת, אבל נראה שגם שחקני ברצלונה נופלים פעם אחר פעם במשחקיו, גם אם טוענים אחרת.

ריאל מדריד תחת מוריניו עדיין ללא הפסדים והיא מוליכה את טבלת ה"לה ליגה"̻ עם 17 נקודות לאחר 7 מחזורים, ומיד אחריה דולקות ואריאל, ולנסיה וברצלונה עם 16 נקודות כל אחת. אז נכון, "המיוחד" דווקא לא אמר דברים מרעישים לאחרונה, אבל שני שחקני ברצלונה, אריק אבידל ואנדרס אינייסטה התייחסו אל הפורטוגלי בראיונות שערכו בספרד בסוף ה۩בוע.

תחילה התראיין המגן הצרפתי, אריק אבידל שאמר שהוא כלל לא מתעסק בדברי מאמן הבלאנקוס: "הוא בחור שמדבר המון. הוא אומר בקול וללא חשש את אשר על ליבו ואת דעותיו. אני לא צופה בטלוויזיה או קורא עיתונים ולכן זה לא מפריע לי, לא אכפת לי מכך. התקߩורת היא חייו של מוריניו".

גם אנדרס אינייסטה הספרדי התייחס ליריבה על תואר האליפות ועקץ את אלוף אירופה שעל הקווים: "ריאל מדריד נתנה לנו פייט עד סיום העונה שעברה וכך יהיה גם השנה. אני לא יודע אם ז'וז'ה מוריניו שיפר את ריאל מדריד".ļbr/>
צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק