לחמן: אודיע לאלעד על החלטתי

מאמן הפועל פ"ת קיבל קשה את ההפסד להפ' הרצליה בגביע 2:0: אמרתי לשחקנים שאשקול את צעדי ולאםעד אודיע שאני עוזב. עטר על ההדחה: השער המוקדם שספגנו הלחיץ

יום שלישי 10 אפריל 2007
אשר גולדברג
מאמן הפועל פ"ת, אייל לחמן לקח קשה במיוחד את ההפסד להפועל הרצליה 2:0 במסגרת סיבוב ט' בגביע המדינה.

פ"ת הייתה לקבוצת ליגת העל היחידה שהודחה על-ידי קבוצה מהליגה הארצית, ולחמן לא הסתיר את אכזבתו. המאמן אמר במסיבת עיתונאים לאחר המשחק: "הפועל פ"ת יקרה לי ואני לא מוכן לקבל את זה. אדבר עם רונן אלעד. הביזיון שהיה פה לא מקובל בקבוצת כדורגל".

אלעד שוהה בארה"ב ובשעות הקרובות ישוחח עם לחמן. אלۢד מעריך מאוד את לחמן וייתכן כי ינסה להשאיר אותו בקבוצה.

אודי כבודי, שחקן הרצליה שכבש את שני השערים במשחק אמר: "זה רגע מאושר עבורי. הפועל פ"ת החמיצה המון אבל גם לנו היו הרבה הזדמנויות. זה הישג אדיר".

č עטר: חושבים עכשיו על הליגה

נציגה נוספת מליגת העל שסיימה את דרכה במפעל הגביע היא מכבי נתניה שהפסידה 2:1 לבני סכנין, מוליכת הליגה הלאומית. אוהד קדוסי כבש פעמיים במשחק שהגיע להארכה, ובנתניה שחלמו על אירופה, יצטרכו לעשות זאת דרךĠהליגה.

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה: "זה לא פעם הראשונה שקבוצה מליגת העל מודחת. זה שספגנו בהתחלה זה הכניס את השחקנים ללחץ. תוך כדי הכדורגל הלחוץ הגענו למצבים, וזה שהשוונו בדקה הראשונה נתן לנו כוח להארכה, אבל בסך הכל לߐ שיחקנו מאורגן. כעת אנחנו חושבים על המאבקים בליגה".

אלישע לוי, מאמן בני סכנין: "אמרתי בהתחלה שהשחקנים שלנו עשו את הכל והקבוצה היותר טובה הגיעה ללא מעט הזדמנויות. חבל לי על תוספות הזמן. המטרה שלנו היא לנצח את אשקלון ߑמחזור הבא בליגה ולהבטיח את העלייה שלנו. נקווה להגרלה טובה יותר בשלב הבא. יש לנו סיבה טובה לשמוח".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק