שתי קבוצות בכושר, בקרב על הסגנות

מנצ'סטר סיטי וארסנל ייפגשו במשחק המרכזי של הפרמייר ליג שהוא גם קרב על המקום השני .אדבאיור שכבש שלישייה בליגה האירופית יפתח על הספסל מול אӨסנל שסובלת ממיני מכת פציעות. המלצה למשחק מספר 24 ב-WINNER

יום ראשון 24 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

המשחק המרכזי של המחזור התשיעי בפרמייר ליג,  מפגיש הערב (17:00) את מנצ'סטר סיטי שבמקום השני עם 17 נקודות, מול ארסנל שבמקום החמישי עם 14 נקודות, כשניצחון של ארסנל יקפיץ אותה עד למקום השני בזכות הפרש שערים טוב יותר.

הסיטי מגיעה למשחק  אחרי תצוגה מרהיבה של ניצחון 1:3 על פוזנן, בליגה האירופית, ובסך הכל היא אחרי שישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה. הסיטי תשחק היום ללא  באלוטלי וקולארובו. 

אӨסנל הביסה את שחטיור דונייצק 1:5  בליגת האלופות במחזור האחרון, ולא מעט שחקנים שלה  חוזרים מפציעות, בינהם פברגאס המצויין וגם תיאו וולקוט.  מי שעדיין לא ישחקו הם ואן פרסי, ראמזי ואלמוניה, שהוא השוער הראשון של ארסנל.
<Ţr/> ארסנל ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, אלא שהיא הפסידה מול מנצ'סטר סיטי בכל שלושת המשחקים האחרונים שהיא שיחקה מולה בחוץ. אחד הסיפורים המעניינים במשחק יהיה בנוגע לעמנואל אדבאיור מהסיטי והתנהגותו בעבר  מול הקהל של ארסנל, אחרי שכבש נגדם בשנה שעברה. אדבאיור לא כבש העונה בליגה האנגלית והוא כנראה יפתח על הספסל  במשחק מול ארסנל, הקבוצה שהוא כל כך להוט להבקיע נגדה.

משחק מספר 24 ב-WIINNER. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק