מושפלים בטדי: תיקו בין ביתר לסכנין

ליגת העל: תצוגת נפל של בית"ר ירושלים מול הקהל המקומי בטדי, הוביל לתיקו מאופס מול בני סכנין האחרונה בטבלה. הקהל דרש ממלמיליאן להתפטר. מלמיליאן: "היה לחץ ולא שיחקנו טוב כלל". מאיר כהן: עצרנו את כדור השלג

יום שני 25 אוקטובר 2010
אייל כהן
הקהל של בית"ר ירושלים הגיע בהמוניו לעודד את הקבוצה ולדחוף, אך ראה בעיקר תיקו מאופס מול בני סכנין במשחק ההשלמה של המחזור השביעי. 

בני סכנין לא פחדו מהאריה השואג הירושלמי ובעיקר בזכות יכולת הירואית של מאיר כהן, שהשיג עבור האחרונה בטבלה את הנקודה החשובה. 

בבית"ר ירושלים בעיקר הלחץ עובד. הקהל המקומי (למרות גאידמק ביציע) החל לחפש אשמים ולא התבייש אפילו לקלל ולגדף את שחקן העבר המיתולוגי והמאמן בהווה, אורי מלמליאן וביקש ממנו להתפטר. בית"ר מדורגת באיזור התחתון של הטבלה עם 5 נקודות בלבד מ-7 משחקים (!). 

מלמיליאן: גול היה משנה את המשחק. מאיר כהן: חשובה הנקודה

אורי מלמיליאן, מאמן בәת"ר ירושלים: "הגענו למצבים שלנו ולא הבקענו. תמיד אני אומר לשחקנים שמקרוב שיתנו פס ויכבשו. שלא מבקיעים לא משחקים טוב. שער פותח משחק, אם היה גול בפתיחה הסיפור היה אחר. לא הבקענו ולא שיחקנו טוב. היה לחץ ומקווה שיהיה יותר טוב".
ļbr/> סלובדן דרפיץ', מאמן סכנין אמר בסיום: "אנחנו לאחר שני הפסדים שאני מאמן כאן. יש לנו כאן שחקנים טובים ונקודות. עם הזמן זה גם יגיע". 

השחקן המצטיין, מאיר כהן: "אני עובד קשה כל השבוע כדי ۜשמור על כושר. עצרנו את כדור השלג דווקא בטדי ואני שמח. לא שיחקנו כדורגל גדול. חשוב הנקודה וללכת הביתה". 

ארקדי גאידמק נשיא בית"ר ירושלים אמר בסיום: "צריך לחשוב איך נשחק יותר טוב ובעיקר בשנה הבאה מאשר השנה.  הבעלים הם אותם בעלים".

מחצית ראשונה: יכולת פושרת, סכנין לא במשחק

בית"ר ירושלים פתחה בלחץ מהפתיחה, כריסטיאן אלבארז מסר כדור רוחב מצויין לסמואל יבואה שהשתלט על הכדור ובעט מעל השער. 

דווקא לאחר הפתיחה הטובה של המשחק, נראה ששתי הקבוצות נרגעו והקצב הטוב החל להדלדל מעט. המשחק הפך להיות אגריסיבי יותר כאשר שחקני סכנין ביצעו עבירות על שחקני בית"ר ירושלים שלא נותרו חייבים. 

בתוספת הזמן של המחӦית הראשונה בן שושן הגיע למצב הטוב במשחק אבל ממש בתוך רחבת החמש בעט מעל השער והחמיץ שער בטוח. 

מחצית שנייה: מצבים קורצים, אין רגל מסיימת

סכנין פתחה היטב את המחצית השנייה כאשר נסטיה Ӧ'ה שלח בעיטה אדירה מ-30 מטר לחיבורים ואריאל הרוש עצר מצויין שער בטוח. 

בית"ר המשיכה בלחץ וניסתה בעיקר בעיטות מחוץ למסגרת, אבל מאיר כהן היה מוכן לכל סכנה שנבעטה אליו. בדקות הסיום קסום מסכנין ניסה לבחון את הרוש מ-30 מטרים, אבל השוער הירושלמי היה הנקודת האור היחידה בבית"ר. 

בדקה ה-83 חן עזריאל ניסה את מזלו ממש מקרוב, אבל מאיר כהן מנע שער דרמטי למארחת. דקה לאחר מכן ההדיפה של המשחק, כאשר יבואה שלח פגז לאמצע, מאיר כהן הדף במהירות לקורה והכדור חמק החוצה לקרן.
<͢r/>
בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, כריסטיאן אלברז, משה מישאלוב, כריסטיאן גונזאלס, אבי ריקן, דן איינבינדר (פרננדז, 56), עידן טל, אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן, סטיבן כהן, סמואל יבואה.

בני סכנין: מאיר כהן, לוהאב כיאל, יא יא פטי, טל חן, מהראן אבו ריא, דריאן מאטיץ', חאלד חלאיילה (לירן כהן, 65), נסטיה צ'ה, חאמד גנאים, אחמד קאסום, עובדה זבידאת.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק