3 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשלושה משחקים במסגרת משחקי הגביע בגרמניה ואיטליה

יום שלישי 26 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 אנרג'י קוטבוס - פרייבורג - 2 (יחס 2.15)

גביע גרמני. קוטבוס מדורגת במקום החמישי בליגה השניה בגרמניה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה בינהם משחק בית מול הרטה ברלין החזקה ושני הפסדי חוץ מול פרנקפורט ומול אוסנאברוק במחזור האחרון. היא תארח  את פרייבורג שמדורגת במקום השביעי בליגה הראשונה כשזו מנצחת בשני משחקים מתוך שלושת המשחקים האחרונים שלה מול קלן ומול קייזר בבית. שתי הקבוצות שיחקו שӞונה משחקים זו מול זו, כל השמונה הוכרעו כשפרייבור ניצחה בחמישה משחקים. בגדול, האורחת קבוצה טובה יותר, קוטבוס בליגה השניה כבר כמה שנים טובות.. פרייבורג אמנם לא קבוצת פאר בליגה הגרמנית אבל לדעתי היא תסתדר עם קוטבוס.

ביירן מינכן - ורדר ברמן -Ƞ1 (יחס 1.65)

כבר במסגרת הסיבוב השני בגביע, נפגשות שתי המעצמות האלו שכרגע לא ממש הולך להם בליגה. ביירן מינכן במקום ה-11 בטבלה עם תיקו מול המבורג במחזור האחרון ועם שלושה ניצחונות קודם לכן מתוך ארבעה משחקים. ביירן התעוררה אחרי פתיחה לא טובה ۑליגה וגם בליגת האלופות היא נראית טוב. היא תשחק מול ורדר ברמן שהביסה את מינשנגלאדבך 4-1 במחזור האחרון בליגה והיא אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו שהגיעו אחרי השפלה מול אינטר בליגת האלופות 4-0. ברמן תחסר למשחק היום את וויסה כשביירן מינכן תחסר את רובן, ואן בומל, קלוזה, ריברי, ברנו ואלאבה. במשחק בין השתיים העונה, נפרדו הקבוצות בתיקו מאופס, ברמן ניצחה לאחרונה את ביירן בדיוק לפני שנתיים. נתון אחד מעניין מראה לנו שבמהלך 13 המשחקים האחרונים בין השתיים, לא ניצחה קבוצת הבית... האם גם הפעם זה יקרה ? אם ורדר ברמן היߪה פחות חלשה ממה שהיא, עוד הייתי יכול לסמן כאן איזה X.. זה הרי יכול לקרות עם כל החיסורים של ביירן. בכל זאת, ביירן קבוצה טובה יותר וגם בלי כל רשימת השחקנים שחסרה, יש לה עדיין לא מעט כשרונות. אני מסמן כאן 1 עם גיבוי קטנטן ל-X.

פיורנטינה - אמפӕלי - 1 (יחס 1.25)

פיורנטינה מדורגת במקום ה-15 בליגה האיטלקית כשאמפולי שתשחק מולה היום מדורגת במקום החמישי בטבלה. פיורה מגיעה למשחק היום אחרי 2-1 בבית על בארי, זאת אחרי שני הפסדים רצופים לסמפדוריה ולפאלרמו. בשלושת המשחקים האחרונים של פיורה̬ נתקבלה התוצאה 2-1 אגב. אמפולי שתשחק מולה היום, לא הפסידה כבר ב-13 משחקים ברצף בינהם היא מנצחת בחמישה בלבד.. כל השאר, תוצאות תיקו. דווקא במשחקים מול פיורנטינה, אין לאמפולי ממש מזל כשהיא מפסידה לה בכל חמשת המשחקים האחרונים מולה. בכלל, אמפולי ניצחה את פיורהȠרק פעם אחת מתוך עשרת המשחקים בינהם כשזה היה לפני 23 שנה. פיורה ניצחה בבית את אמפולי בארבעה מתוך חמישה משחקים, לדעתי היום היא תנצח אותה פעם נוספת.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק