פרננדס נקנס ב-5,000 שקלים

הקשר הארגנטינאי, שנקלע לעימות עם מלמיליאן, זומן לוועדת משמעת פנימית בשל איחור למשחק מול סכנין ונקנס ע"י הנהלת בית"ר. פרננדס יספוג קנס כפול אם יאחר שוב. בית"ר עלולה לספוג היום עונש רדיוס מההתאחדות

יום חמישי 28 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
דריו פרננדס, קשרה של בית"ר ירושלים ממשיך להסתבך. פרננדס, עמד היום לוועדת משמעת פנימית במועדון בשל איחורו למשחק הלәגה האחרון מול סכנין וספג קנס בסך 5,000 שקלים.

בשימוע שנערך בהשתתפותו של היו"ר איציק קורנפיין והמנהל מנחם נידם, הודה פרננדס כי איחר למשחק הליגה מול סכנין ובהעדר סיבה טובה, ספג את הקנס וכן קנס כפול על תנאי, במידה ויאחר שוב.

פר۠נדס, לא אהב את ההחלטה ויצא עצבני מהדיון. לא מן הנמנע שפרננדס יעזוב בקרוב מאוד את הקבוצה. בסביבתו של השחקן טענו בשיחה עם telesport: "דריו לא מוכן לשבת על הספסל. אם הוא לא ימצא את מקומו בהרכב הוא יעזוב". 

גורם בקבוצה אמר: "נקווה שאפשר לגשר בין הפערים בין מלמיליאן לפרננדס למען הקבוצה כי שיתוף הפעולה ביניהם חשוב למועדון".

באשר ליכולת הקבוצה אמר בכיר בקבוצה: "זה רחוק מהציפיות שלנו, אנחנו פשוט לא מסוגלים לנצח בבית את הקבוצה הגרועה בליגה וזה אומר עלינו המון. אם לא ננצח את אשדוד אנחנו בבעיה". 

בית"ר ירושלים תעמוד היום בשעה 16:00 לדין בעקבות קריאות גזעניות במשחק הליגה האחרון מול בני סכנין ובעקבות התפרעות האוהדים בתום המשחק מול בני יהודה. 

בקבוצה הכינו̠כבר משעות הבוקר את כתב ההגנה לקראת הדיון, אך גם בקבוצה פסימיים מאוד בנוגע לדיון וכבר מכינים את הקרקע למצב שבו משחק הבית הקרוב מול הפועל פתח תקווה יתקיים ללא קהל.

צילום: בית"ר נט

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק