מול ריאל בשני? החלטה גרועה

ספרד: שוערה של נבחרת ספרד וברצלונה, ויקטור ואלדז התראיין לגבי הרעיון להציב את הסופר קלאסיקו ביום שני: "אין ערך"ספורטיבי למשחק. צריכים לשחק בשבת או ראשון". ולגבי פפ: "המאמן הגדול בהיסטוריה של המועדון"

יום חמישי 28 אוקטובר 2010
אייל כהן

שוערה של אלופת ספרד, ויקטור ואלדז התראיין השבוע לכלי התקשורת בספרד ומחה על ההחלטה של ההתאחדות הכדורגל המקומית לשחק את ה'אל קלאסיקו' הגדול בין ברצלונה לריאל מדריד ביום שני ולא בשבת.

השמועות מציינות כדי ההתאחדות לכדורגל מתכננת הפנינג גדול לקראת המפגש הענק בין שתי הקבוצות הגדולות בספרד שייערך בחודש הבא. למרות זאת שוערה של ברצלונה הדגיש כי מדובר בהחלטה שגוייה: "לשחק כדורגל ביום שני יגרום למשחק לרדת מערכו. הכדורגל צריך להיוߪ משוחק רק בסוף השבוע או ביום ראשון".

בנוסף נשאל השוער על מצבת הפצועים של הקבוצה, כאשר גם צ'אבי ודויד ויאה לא נמצאים בקו הבריאות: "המאמן שלנו, הוא אחד המצליחים בהיסטוריה של ברצלונה, ומבחינתי הוא זה שימשיך להנהיג את הקבוצה. צ'אבי הוא חשוב̠מאוד להרכב ואני מקווה שהוא יחזור במהרה למגרש".

ואלדז הוסיף ואמר: "לגבי דויד ויאה יש קונצנזוס. הוא חלוץ מצויין ומוסיף לנו הרבה בפן ההתקפי ומבחינתי הוא יכבוש עבור ברצלונה עוד הרבה שערים".

תמונה: גטי אימג'. <͢r/>

תגובות

טלספורט בפייסבוק