שחף אנטין עלתה לרבע גמר א. אירופה בבאולינג

אנטין אלופת אירופה עד גיל 19 העפילה לרבע גמר האליפות לבוגרות על חשבונה של הנציגה התורכית ממש במשחקון האחרון.מחר ברבע היא תפגוש את אלופת גרמניה מובילת התחרות.

יום שישי 29 אוקטובר 2010
אסף בילגורי
 דרמה ספורטיבית גדולה התרחשה היום באולם הבאולינג באנקרה שם מתקיימת מיום רביעי אליפות אירופה בבאולינג.

שחף אנטין אלופת ישראל ואלופת אירופה עד גיל 19 הצליחה להשתחל לשלב רבע הגמר במשחקון האחרון של۔ ולאחר שלא הייתה בשמינייה הראשונה לאורך כל התחרות.

אלוף ישראל אביב אלפיטל שהיה קרוב גם הוא לעלייה איבד ריכוז במשחקים האחרונים וסיים לבסוף במקום ה-17 המכובד, אבל הסיפור הגדול הייתה אנטין שלפני כמה חודשים זכתה לראשונה בחייה בתואר אלופת ישראל לבӕגרות מה שהקנה לה את הכרטיס לאליפות אירופה.
בתום היום הראשונה דורגה הצעירה מרמת גן רק במקום ה-24 הכללי כעבור עוד שמונה משחקים היא כבר היתה במקום ה-11 אחרי יומיים של תחרות.

את הבוקר המכריע היא החלה ביכולת בינונית ושני משחקונים לפני הסיום Ӕיא דורגה רק במקום ה-13.

הפער בין אנטין לאלופה התורכית חביבת הקהל המקומי שעשתה תחרות נהדרת עמד על לא פחות מ-72 נקודות משחקון אחד לסיום השלב המוקדם.

אז קרו שני דברים:אנטין למרות גילה הצעיר הצליחה להתעלות והשיגה 226 נקודות התוצאה השߠייה באיכותה בין כל המתחרות בעוד שהתורכיה גולהן אקסולר פשוט קרסה ועם תוצאה נוראית של 137 נקודות הגרועה ביותר מבין 35 משתתפות ראתה את הישראלית חולפת על פניה ומתייצבת במקום השמיני.

יו"ר ההתאחדות אריה פישר:"שחף היא ווינרית אדירה לא מהיוߝ, ומסיימת תחרויות מעולה.צריך לזכור שכמעט כל היריבות שלה מנוסות ממנה בהרבה מדובר על הרמה הגבוהה ביותר ביבשת אבל שוב מוכח שגם לישראל הקטנה יש מקום של כבוד בתחרויות הכי גדולות בעולם".
 ברבע הגמר תנסה אנטין לחולל סנסציה עולמית כשתפגוש בדו קרב ӗזיתי את המדורגת ראשונה נדין גיסלר מגרמניה.

גיסלר הייתה רמה בפני עצמה בתחרות והניקוד שהשיגה היה מקנה לה את המקום השני!בתחרות הגברים המקבילה.

פישר:"לכאורה הסיכויים לא גבוהים כי גיסלר עשתה תחרות מדהימה אבל אני סומך על שחף וזה ג۝ סוד קסמו של הבאולינג,ביום נתון הכל יכול להתהפך וכל אחד יכול לזכות,תחזיקו אצבעות"

תגובות

טלספורט בפייסבוק