השלישי בדרך?

המלצת WINNER למשחק NBA. לוס אנג'לס לייקרס וגולדן סטייט, שפתחו את הליגה עם 2 ניצחונות יפגשו הערב בלוס אנג'לס. לברייאנט וגאסול לא ߦפויים לבעיות מיוחדות מול האורחת המשחקת ללא סטפן קארי הפצוע

יום ראשון 31 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
  הלוס אנג'לס לייקרס עשויה לזכות הלילה בניצחונה השלישי ברציפות בפתיחת הליגה, במשחק ביתי מול גולדן סטייט, אשר הפתיעה בפתיחת העונה החזקה שלה, בה רשמה 2 ניצחונות, למרות ששיחקה בלי כוכבה סטפן קארי. הלילה מול בראיߙנט וגאסול היא עשויה להניף דגל לבן, או שתרשום הפתעה מרעישה.

הלייקרס כזכור מחקו פיגור בן 15 נקודות במשחק הפתיחה מול יוסטון, ואחר כך ביום שישי ניצחו בשיניים את פיניקס 114:106. גאסול להט במשחק הקודם עם 21 נקודות, כשלצידו לאמאר אודום עם 18. "זו רק פתיߗת הליגה וייקח לנו זמן להתאפס ולשחק את הכדורסל שמצפים ממנו", אמר אודום לקראת המשחק הערב. "מה שחשוב הלילה זה להשיג את הניצחון, עם הדחיפה של הקהל הביתי שלנו, ולהסתכל הלאה לעבר המשך המאבקים".

 בשנה שעברה הלייקרס "טאטאו" אӪ גולדן סטייט בסוויפ חלק של ארבעה משחקים, כשקובי בראיינט ממש בער עם ממוצע של 31 נקודות, בסדרה בה קלעה לוס אנג'לס 120 נק' בממוצע. אם ינצחו הערב תהיה זו הפעם השלישית בחמש השנים האחרונו שבהן הלייקרס פותחים את הליגה עם 0:3.

 גולדן סטייט תתיצב למשחӧ ללא כוכבה הפצוע סטפן קארי, בלעדיו, תצטרך הלייקרס לשים לב למונטה אליס שבמשחק הקודם קלע 15 נק' וחילק 11 אסיסטים. קיית סמארט, המאמן את הווריורס זו השנה הראשונה, אמר: "לא הרבה קבוצות ינצחו את הלייקרס בלוס אנג'לס, ננסה לעשות את זה ולהפוך את פתיחת העונה הזו למשהו שיזכרו הרבה זמן" .

משחק מספר 53. לייקרס- גולדן סטיט 10+. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק