שחקני הסיטי: לא רוצים את מאנצ'יני

אחרי ההפסד בוולבס, החל לצאת הלכלוך מחדר ההלבשה של מנצ'סטר סיטי. בתקשורת האנגלית מפרסמים: שחקני הקבוצה לא רוצים א۪ המאמן רוברטו מאנצ'יני. ואת מי כן?

יום שני 01 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

גם הקיץ השקיעה מנצ'סטר סיטי סכומי עתק בשחקני הרכש, אבל נראה שהסיטיזנס בדרך לעוד עונה בה העפלה למוקדמות ליגת האלופות תיחשב כהישג. הקבוצה של רוברטו מאצ'יני מדורגת במקום החמישי, 8 נקודות מצ'לסי הבודדה בפסגה, כשלזכותה 5 ניצחונות בלבד ב-10 משחקים. 

כעת גם לשחקני הקבוצה נמאס מהמצב ואחרי ההפסד האחרון לוולבס, 1:2 במשחק בו סיטי הובילה תחילה מפנדל של אדביור, ובתקשורת האנגלית כבר החלו להוציא את הכביסה המלוכלכת מחדרי ההלבשה של הסיטי.

מקורות בכירים בקבוצה ומספר שחקנים אמרו ביום שני בבוקר לעיתון ה"סאן": "היו זמנים שמאנצ'יני ניסה להיות איתנו קשוח אבל אף אחד לא לקח את זה ברצۙנות. ישנה ההרגשה במועדון שאף אחד לא מכבד את המנג'ר ויש שחקנים שאף היו רוצים שהוא יעזוב. הם לא יודעים מי הם רוצים שיאמן, רק לא מאנצ'יני. חדר ההלבשה הוא בלגאן אחד גדול".

ביום ראשון הבא תתארח מנצ'סטר סיטי אצל ווסט ברומיץ' הלוהטת וייתכן כי הۤסד עלול להביא לסיום דרכו של האיטלקי במועדון. עוד לפני משחק הליגה תתארח ביום חמישי הקרוב בפולין, במשחק הליגה האירופית מול לך פוזנאן.

צילום: Getty Images

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק