יובל נעימי עוזב את ירושלים

המשבר בו היה מעורב אביו של השחקן, אשר ביקר בחריפות את המאמן קטש, הוביל לפיצוץ ביחסים והשחקן בדרך החוקה מהמועדון. גורם בירושלים: "אין מנוס מפרידה"

יום שני 01 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 יובל נעימי עוזב את הפועל ירושלים. השחקן שאמור היה להיות היורש של עדי גורדון, וגיסו של היו"ר דני קליין, יעבור בימים הקרובים לקבוצה אחרת, נוכח הפערים הגדולים בינו לבין הקבוצה.

המשבר החۜ לפני כחודשיים בעקבות דברים חריפים שאמר אביו של השחקן למאמן עודד קטש, משום שכעס על הבאת וויל סולומון לקבוצה ונישול בנו מעמדת המנהיג. אתמול, ביום המשחק בו הפסידה הפועל ירושלים למכבי תל אביב, הגיעו מטעם הנהלת הקבוצה מובילים שבאו לקחת מכשירי חשמל שניתנו לנעי۞י בתור מענק.

הפועל ירושלים הוציאה תגובה רשמית בנוגע לאירוע. "אנו מצרים על כך שמקורבי נעימי גורמים לשחקן ולמועדון נזק בלתי הפיך. בין הקבוצה ליובל סוכם על החזרת מוצרי החשמל. לשחקן תואמו שני מועדים להחזרת הציוד בימים רביעי וחמישי בשבוע שעבר אולם יובל לא ענה למובילים. בידיעתו ובהסכמתו של השחקן תיאמו המובילים את החזרת המוצרים ביום ראשון השבוע. חשוב להבהיר כי נעימי לא נקנס או נענש וכי הוא זוכה ליחס שווה וראוי כמו יתר השחקנים הן מהצוות המקצועי והן מההנהלה. מחובתינו לשמור על המועדון ועל החיבור המߧצועי והחברתי בו, וכדי לעשות זאת ננקוט במידת הצורך גם בהחלטות קשות."

העניין הביא לפיצוץ ביחסים, וכאמור השחקן יעזוב. גורם בירושלים אמר הערב ל-TELESPORT: "היחסים בין הצדדים הגיעו לפיצוץ בלתי נמנע, השחקן יעזוב".

נעימי  היה השחקן המצטיין של ירושלים בעונה שעברה.  בקמפיין מוקדמות אליפות אירופה של נבחרת ישראל הוא הפגין כושר מצוין. נראה כי הוא לא יתקשה למצוא קבוצה אחרת שתשמח לקלוט אותו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק