3 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקדȠבשני משחקי ירוליג ומשחק אחד מליגת האלופות

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק מספר 7 : ולנסיה (3+) - צסק"א מוסקבה

שתי הקבוצות מגיעות למשחק לאחר שני  הפסדים בידיעהȠשהפסד נוסף והסיכוי להגיע לטופ 16 מתרחק. אצל ולנסיה הסיפור שונה לגמריי, הם הגיעו כאנדרדוג לשני משחקיהם והפסידו אותם, מנגד צסק"א נחשבת לאחת הקבוצות הטובות באירופה. הבעיה של צסק"א היא מכת הפציעות. שישקאוסקאס, ויקטור חריאפה וסאשה קאון ייעדרו גם הערבȮ מצד שני, גם  בשנים קודמות  פתחו שחקני צסק"א רע את משחקי היורוליג והגיעו רחוק. צסק"א קבוצה טובה יותר ומאמנה דושקו וויושביץ' יודע ששום דבר חוץ מניצחון לא בא בחשבון.

ההימור: 2 

משחק מספר 6 : באמברג - שרלרואה (6+)

באמברג ההפתעה של היורוליג עד כה כשהיא אומנם מפסידה במחזור הראשון לרומא אך במשחק השני היא ניצחה ובגדול את אולימפיאקוס. היא  מארחת את שרלרואה החלשה שהפסידה בשני משחקיה בהפרש של 10 נקודות בממוצע. צריך לזכור שבאמברג עדיין קבוצה די חלשה. בראיין רוברטס, קייל היינס וקייסי ג'אקובסון הוותיק הם השחקנים המובילים שלה, שחקנים שלא נמנים על הדרג הטוב של אירופה. אחד לא ציפה משתי הקבוצות האלו להתמודד לעליה לטופ 16 אך ניצחון של באמברג מול שרלרואה החלשה והיא חזק בתמונה כשהיא בהחלט יכולה לעשות זאת כשהקהל הביתי מאחוריה.

ההימור: 1 

משחק מספר 25 : מילאן - ריאל מדריד

מילאן שהשיגה 4 נקודות בלבד בשלושת משחקיה בליגת האלופות עד כה, מארחת את ריאל מדריד שמוליכה את בית ז' כשהיא מושלמת עם שלושה ניצחונות. לפניי שבועים הייתה זאת ריאל מדריד שניצחה 2-0 כשהיא מבטלת את מילאן לאורך כל המשחק, מילאן מגיעה לאחר הפסד ביתי ליובנטוס, מנגד ריאל מדריד לא עוצרת כשהיא מנצחת ששה משחקים רצופים בליגה המקומית ובליגת האלופות.
ההימור: 2

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק