צ'אבי עשוי לפרוש מהנבחרת

צ'אבי הרננדז, קשר ברצלונה ונבחרת ספרד, עשוי להודיע על פרישה מהמדים הלאומיים בעקבות פציעות חוזרות. לאחרונה התבטא מאמן קבוצתו, פפו גווארדיולה: "צ'אבי לא יכול לשחק 2 משחקים בשבוע, זה בלתי אפשרי"

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

צ'אבי הרננדז זכה בספרד לכינוי "המאסטרו" אחרי שהמשיך ביכולתו המופלאה והיהȠאחד האחראים להובלת הנבחרת לזכייה באליפות העולם במונדיאל האחרון בדרום אפריקה, אבל ייתכן שהקשר בן ה-30 יסיים את דרכו במדי הנבחרת כבר בתקופה הקרובה, אולי עוד לפני משחקי יורו 2012 שייערכו בקיץ 2012, אז ספרד תנסה לשמור על תואר אלופת אירופה.
č
במספר כלי תקשורת בספרד מדווחים כי לאחרונה החל לשקול צ'אבי בכובד ראש את המשך דרכו בנבחרת הלאומית, מאחר וכפי שטען לאחרונה מאמנו בברצלונה, פפ גווארדיולה: "זה בלתי אפשרי עבור שחקן כמו צ'אבי לשחק ברמות האלה פעמיים בשבוע". 

מߩני משחקי מוקדמות היורו האחרונים של נבחרת ספרד, הניצחונות מול ליטא וסקוטלנד, צ'אבי נעדר בעקבות פציעה וראה את נבחרתו מסתדרת היטב בלעדיו, על אף שמדובר ביריבות נחותות מאלופת אירופה והעולם. למעשה, ניצחונות אלו מעניקים באופן כמעט פורמלי את הכרטיס לטורניר הߙורו בפולין ואוקראינה לספרד, שיכולה להרשות לעצמה להסתדר ללא צ'אבי בתקופה הקרובה. כידוע, לנבחרת ספרד יש שפע קשרים במרכז הקישור, כאשר הכוונה היא לתת את המושכות ביום שאחרי צ'אבי לקשר ארסנל, ססק פברגאס.

כאמור, צ'אבי מתלבט אם אכן לתלות את הנעליים בזירה הבין לאומית כבר עתה, אך בספרד מציינים כי לזכותו של צ'אבי 97 הופעות במדי הנבחרת, כשישנה האפשרות שהוא ימשוך את נושא הפרישה לזמן מה ויגיע ל-100 הופעות. כמו כן, אפשרות ריאלית ביותר היא כי הפרישה תגיע רק לאחר טורניר היורו בקיץ 2012, כשהוא יוותר עӜ משחקי המוקדמות וישוב לסגל רק לקראת הטורניר בפולין ואוקראינה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק