יש לי הרבה יתרונות על סופו

המשחק הערב בין מכבי ת"א לפרטיזן בלגראד, מסקרן מאוד במיוחד בזכות המאץ' אפ בין ביג סופו ממכבי לנתן ג'אווי, הסנטר האוסטרלי הענק של פרטיזן, שאמר בראיון ל-telesport: "היום במגרש תראו את היתרונות שלי עליו"

יום חמישי 04 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 מכבי ת"א תתארח הערב בפיוניר ארינה אצל פרטיזן בלגראד, הקבוצה שכזכור הדיחה אותה מהיורוליג בבושת פנים בעונה שעברה כשניצחה אותה בבלגראד וגם גנבה ניצחון בהיכל.

המשחק הערב מעניין במיוחד לא רק בגלל מה שקרה בעונה שעברה, אלא גם בזכות המאץ' אפ המרתק בין שניים מהגבוהים הדומיננטיים באירופה. ביג סופו של מכבי לבין נתן ג'אווי, הסנטר האוסטרלי של פרטיזן.

ג'אווי,התראיין ל-TELESPORT והתייחס למאץ' אפ בינו לבין סופו: "יהיה קרב מעניין מאוד עם סופו. אני חושב שיש לי כמה יתרונות עליו למרות שהוא שחקן טוב. אני חושב שאנחנו כקבוצה מועמדים לנצח היום בעיקר בגלל הביתיות. יהיה קשה מאוד להכניע אותנו בפיוניר ארינה".

מכבי העדיפה את סופו עליך..

"זה לא מדוייק. כשמכבי דיברו עם הסוכן שלי אני עוד ߑדקתי אפשרויות ב-נ.ב.א שזו המטרה שלי. מכבי החתימה את שחורציאניטיס וסך הכול הם עשו בחירה טובה. הערב נראה מי יותר טוב אני או סופו".

מה היתרונות שלך עליו?

"היום תראו במגרש. יש לי את כל הכבוד לסופו. אני לא מۑקר שחקנים יריבים. הוא השתפר בשנה האחרונה ויש לו עוד לאן לשאוף. בסך הכול הוא שחקן טוב. אני חושב שמאץ' אפ בינינו יכניע את ההתמודדות. סופו הוא שחקן ל-20 דקות מקסימום והוא מבצע עבירות לא מחוייבות המציאות. לי יש יותר כדורסל ממנו".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק