אלירן עטר יסופסל מול אשקלון

מכבי תל-אביב ערכה אימון מסכם לקראת הפועל אשקלון ושינוי נוסף תורגל בחוד ההתקפה: רוברטו קולאוטי ימשיך ב-11 הפותחים, מי שמשלם את המחיר הוא אלירן עטר. אלברמן על הספסל

יום שישי 05 נובמבר 2010
ארז דיקפלד

זה מספר ימים שמכבי תל-אביב מתאמנת ומתרגלת מספר הרכבים לקראת משחק הליגה בשבת מול הפועל אשקלון (19:30), וגם באימון המסכם שנערך ביום שישי בבוקר תירגלו אבי נמני ויוסי מזרחי הרכב מעט מפתיע נוכח הימים האחרונים, עם שינוי גדול בחוד ההתקۤה.

באימוני הקבוצה בימים רביעי וחמישי תורגל דור מלול כמגן ימני במקומו של קלמי סבן, כמו גם 2 שינויים במרכז הקשור, שם צפויים לפתוח ג'יבריל סידיבה וגיז'רמו ישראלביץ על חשבונם של שרן ייני וגל אלברמן.כאמור,  בחוד ההתקפה הסיפור מעט מורכב.
̊
דימיטאר ראנגלוב הבולגרי, שלא היה בסגל הקבוצה למשחק האחרון מול הפועל חיפה (0:0) בגלל מתיחה בצוואר, שב לאימונים ויפתח בהרכב. במהלך השבוע הוא תורגל על חשבונו של רוברטו קולאוטי, אולם באימון המסכם תורגל הארגנטינאי בהרכב לצד הבולגרי, על חשבונו של אלירן עטר. יש לציין כי רוברטו קולאוטי סבל ממתיחה קלה בשריר הירך ולא התאמן באופן מלא ביומיים שאחרי המשחק בקריית אליעזר.

תמיר כחלון לא התאמן גם הבוקר ולא יהיה בסגל הקבוצה למשחק. לירן שטראובר נפגע בשפתו במהלך האימון אבל ישחק. 

כפי שפורۡם אתמול, במכבי תל-אביב לא מקלים ראש ביריבה ויודעים כי לאחר התבוסה שספגה אשקלון מול מכבי נתניה היא תבוא ותתגונן ככל הניתן בבלומפילד. בכיר במכבי ת"א אמר ל-TELESPORT: "אשקלון חטפה מכה קשה ממכבי נתניה וברור שהם לא ישחקו מולנו בהרפתקנות. אין לנו ספק שהם יבואו לסגור את המשחק. הם יעשו בונקר ויצאו למתפרצות כדי לעקוץ. שחקני ההגנה שלנו יהיו צריכים להיות זהירים מאוד, כי עם שחקנים כמו ערן לוי אפשר לעקוץ".

הרכב משוער: לירן שטראובר; דור מלול, ניבאלדו, סאבו פאביצ'ביץ', יӕאב זיו; ג'יבריל סידיבה, גיז'רמו ישראלביץ', מאור בוזגלו, חאריס מדוניאנין; רוברטו קולאוטי ודימיטאר ראנגלוב.

התמונה באדיבות האתר הרשמי של מכבי תל-אביב.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק