מלמיליאן נוטה להישאר

ליגת העל: מאמן בית"ר י-ם אורי מלמיליאן נראה נרגש בסיום משחק ההפסד להפועל פ"ת: "שחקנים כאן בוגדים בסמל, זה דבר חמור. אקבל החלטה אישית בקרוב"". עידן טל: "זה ניראה רע מאוד". יובל נעים: "מגיע לנו הניצחון ללא ספק"

שבת 06 נובמבר 2010
שלמה חסיד

שקט מוחלט במחנה בית"ר ירושלים לאחר הפסד נוסף 2:0 מול הפועל פתח תקווה וחילופי מקומות בטבלה. בינתיים נראה שרק פיצוץ עשוי לעורר את המועדון הכבוי והמנוכר מהבירה. 
אורי מלמיליאן, מאמן בית"ר ירושלים היה נראה נרגש בסיום, אך מקורביו כלל לא משוכנעים שהוא יתפטר: "הפסד כואב. שורה תחתונה הפסדנו, הכדורים לא נכנסו. היו דברים חמורים משחקנים שנכנסו ולא רצו לשחק. שחקנים שמקבלים כסף. ברגע שלא ߞשקיעים ולא עובדים, זה בגידה במועדון ובסמל. קל להאשים את המאמן, תמיד המאמן לוקח אחריות זה נכון. שחקני כדורגל צריכים לשחק כדורגל בכל מצב". 

מלמיליאן נשאל גם על ההמשך שלו במועדון: "אני תמיד לוקח אחריות. יש תקופות קשות, צריך לדעת לӢבור אותם. זה לא מה שפיללתי בהתחלה שהגעתי. אין מה לעשות. אני אקבל את ההחלטות שלי".


עידן טל סיכם את היום העצוב של ירושלים: "רואים את זה, לא מסתירים את המצב במגרש. הקבוצה לא משחקת, זה ניראה רע מאוד. מצב מעצבן. צריך ۜהוציא את הקבוצה מהמצב ביש שנקלענו אליו. אנחנו לא קובעים על סוגיית המאמן, אנחנו צריכים לשחק כדורגל. כולנו נראים לא טוב, לא מאמן כזה או אחר".

ואילו הצד המאושר, יובל נעים שרשם ניצחון בכורה כמאמן הפועל פ"ת: "זו קבוצה שӜא ניצחה שלושה חודשים. הוראתי להם לתקוף יותר קדימה. מגיע לנו ניצחון ללא ספק. סך הכל יש כאן הרבה עבודה, מחפשים לצרף שחקנים בתקופה הקרובה. מילה טובה לשחקנים, שיחקו טוב מאוד". 

בבלומפילד מכבי תל אביב ניצחה בקושי 0:2 את הפועל אשקۜון ביכולת פושרת, אבל מקום ראשון (זמנית) בטבלה. 

גיא עזורי, מאמן הפועל אשקלון: "בסך הכל עשינו את המקסימום. שיחקנו בהקרבה גדולה. מכבי הייתה טובה יותר, שלטה יותר. אני מסיר את הכובע בפני השחקנים שלי, הם עשו את ۔מקסימום".

מנג'ר מכבי ת"א, אבי נמני סיכם בסיום: "יותר מדי דברים חוזרים על עצמם שאנחנו מחמיצים המון וחבל. אנחנו צריכים לנצל את המצבים באחוזים גבוהים. מה שהיה עם אלירן עטר ושטראובר, זה דברים שקורים. ממשיכים הלאה".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק