ג'רארד: לא מתחרט שנשארתי

ערב המשחק הגדול באנפילד בין ליברפול וצ'לסי, סטיבן ג'רארד לא מתחרט על שדחה את הצעת הבלוז: "הקרבה היא לא המילה הנכונה. להישאר ולענוד אӪ סרט הקפטן בליברפול זה חלום"

יום ראשון 07 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
לפני מספר שנים הגיע רומן אברמוביץ' לצ'לסי והחל בפרוייקט בניית הקבוצה, שהוכתר כהצלחה בזכות הכספים הרבים שהושקעו וכיום צ'לסי היא הקבוצה החזקהȠביותר בליגת הפרמייר-ליג. אחד השחקנים שעליו הפרוייקט היה אמור להישען הוא סטיבן ג'רארד, הקפטן האדום שבימים אלו נאלץ להשתתף בליגה האירופית בלבד ובמאבקי תחתית בליגה האנגלית נוכח מצב המרסיסייד.

ג'רארד, שזכה להניף את גביע האלופות בשנת 2005 עם Ӝיברפול, שקל בכובד ראש האם לעבור ללונדון והחליט שעליו להישאר עם סרט הקפטן האדום. היום, אחרי שגם במהלך הקיץ האחרון נפוצו שמועות על מעבר אפשרי לצ'לסי בעקבות מצבה הכלכלי של ליברפול, סטיבן ג'רארד נשמע אופטימי ובעיקר מצהיר: אני בליברפולĠכדי להישאר.

"אני לא חושב שהקרבה זו המילה הנכונה לתאר את המצב. לשחק בליברפול ולהיות קפטן הקבוצה, זה משהו שאני לא קורא לו הקרבה. אני קורא לזה לחיות את החלום".

בהתייחסות ליריבה הערב אמר סטיבי ג'י: "כמובן שהיו בעבר הזדמנויות להצטרף לצ'לסי וקבוצות אחרות, אבל אני אוהב את ליברפול. אני רוצה להישאר ולהצליח, אני יודע שכשיגיע היום אני אדע שהגיע לי הרבה יותר אם לא אשיג תארים".

כזכור, ליברפול נרכשה בחודש שעבר על-ידי קבוצת אמריקאים וכעת התקוות והאߕפטימיות חזרה לאנפילד: "לאמריקאים יש תכנית נכונה לבנות את הקבוצה לשנים הבאות, אבל מנקודת ראייה מעט אנוכית - הרבה שחקנים בליברפול לא יישארו בכדורגל עוד זמן רב. נשארו לי רק עוד ארבע או חמש שנים ברמות האלה ואני רוצה לזכות בתארים. בשביߜ זה אנחנו עובדים".

את חצי שנה האחרונה סיכם בקצרה הקפטן: "השנה האחרונה הייתה הקשה ביותר מאז שעליתי לקבוצת הבוגרים בגיל 18. סיימנו את הליגה במקום השביעי, בפגרת הקיץ הצוות המקצועי התחלף ולא היו חסרים דברים שהפריעו מחוץ לӞגרש. אני מקווה שעכשיו הכל מאחורינו ואנחנו יכולים להמשיך הלאה".
 
צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק