המרדף אחרי אנטוניו קסאנו

סמפדוריה השעתה את חלוץ נבחרת איטליה וכעת מספר קבוצות בכירות ביבשת מעוניינות בשירותיו, כאשר המובילߕת לקלוט את השחקן הן יובנטוס ואיך לא, מנצ'סטר סיטי

יום ראשון 07 נובמבר 2010
ארז דיקפלד
אנטוניו קסאנו בן ה-28 הוא ללא ספק אחד החלוצים הטובים בעולם, אבל באותה המידה גם אחד השחקנים היותר בעייתיים מחוץ למגרש הכדורגל.

כזכור, אנטוניו קסאנו עזב את רומא בשנת 2005 לאחר שהסתכסך עם ההנהלה, הגיע לריאל מדריד ומצא במהרה את הדרך החוצה לאחר פיצוץ ביחסים עם מאמן הקבוצה אז, פאביו קאפלו, ואחרי שהחזיק מעמד בסמפדוריה 3 שנים - גם משם הוא נזרק.

 במהלך הקיץ האחרון התנהל מו"מ בין פיורנטינה וסמפדוריה להעברת החלוץ, אולם הוӐ סירב בכל תוקף לעזוב את המועדון וטען כי הוא מעוניין להישאר הודות ליחס החם שהוא מקבל מהבעלים, ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים. אבל זה לא הפריע לקסאנו שלא להגיע על דעת עצמו לערב לכבודו של נשיא המועדון, שבתגובה החליט להשעות את קסאנו במיידי ואף פנה להתאחדות הכߓורגל האיטלקית בבקשה להתיר את חוזהו. קסאנו ניסה להתנצל אבל ללא הועיל.

כעת החלוץ מבוקש ביותר במספר קבוצות ברחבי היבשת, אבל כמו תמיד, מנצ'סטר סיטי נכנסה למירוץ אחר השחקן והיא כעת הקבוצה הבכירה ביותר שעשויה לקלוט את החלוץ. כמו הסיטי, גם יובנטוס עߩויה לצרף את קסאנו אם האחרון יעדיף להישאר בארצו. 

כל עוד יישאר רוברטו מנצ'יני מאמן הקבוצה, ייתכן כי המאמן האיטלקי עשוי להיות האיש שבזכותו קסאנו יעדיף לעזוב את ארץ המגף ולנסות את מזלו בליגת הפרמייר-ליג. בחלק ההתקפי של מנצ'סטר סיטי משחק שחקן נוסף שהגיע הקיץ, מריו בלוטלי, וכמובן שאליו משתייכים שאר שחקני חוד ההתקפה - קרלוס טבז, עמנואל אדביור וג'ו. למרות חוד ההתקפה העמוס, סיטי תתקשה שלא לנסות להעביר לשורותיה את אחד החלוצים הבכירים בעולם ותנצל את האפשרות להביאו במחיר מינימלי.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק