קוקיה ייעדר שלושה חודשים

קפטן הפועל ירושלים בכדורסל, אורי קוקיה לא ישוב למגרשים בשנת 2010 בעקבות פציעה בכתף. תהליך ההחלמה עדיין לא נקבע, אולם הסנטר יושבת לפחות לשלושה חודשים

יום שני 08 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
סוללת הכוכבים המרשימה של הפועל ירושלים תחת המאמן שהגיע הקיץ מהאלופה, עודד קטש, עדיין מתקשה להרשים ומספר והרוטציה נבנית. את יובל נעימי ירושלים אמנם קיבלה אתמול בחזרה אחרי שהרכז התנצל על אירועי השבועות האחרונים, אבל היום (שנә) היא התבשרה על היעדרות ארוכה מהצפוי של הקפטן.

אורי קוקיה סובל מפציעה קשה בכתפו והבדיקה האחרונה קבעה כי תהליך ההחלמה צפוי להיות לא פחות משלושה חודשים. השחקן יעבור בתקופה הקרובה בדיקות נוספות על מנת לקבוע את תהליך הטיפול.

כידוע, אורי קוקיה אמנם עונד את סרט הקפטן בבירה אבל זוהי עונתו השנייה בלבד במועדון. קוקיה רשם בקריירה מספר תחנות הכוללות בין היתר את הפועל גליל עליון, בני השרון והפועל חולון, איתה זכה בגביע המדינה בעונת 2008/09. 

קוקיה היה̠חלק מסגל הנבחרת במוקדמות היורובאסקט בקיץ האחרון ושחקן חשוב ברוטציה של הפועל ירושלים, כשהוא שותף אף אתמול למשחק הניצחון על הפועל גליל\גלבוע. למרות הפציעה הקשה, עודד קטש לא צפוי לחזק את הקבוצה בסנטר, אלא לחכות לחזרתו של קוקיה למגרשים. 

הצילום באדיבות אתר האינטרנט הרשמי של הפועל ירושלים

תגובות

טלספורט בפייסבוק