סולחה ברמהש: הבנות התאמנו

יממה בלבד לאחר ששחקניות אלקטרה רמה"ש האלופה נותרו בחוץ בעקבות סיכסוך מתוקשר בין ראש העיר למאמנת אורנה אוסטפלד, הגיעו הצדדים לסולחה, גישור ופישור בין הצדדים: "הצלחת הקבוצה, הצלӗת כולנו"

יום רביעי 10 נובמבר 2010
שלמה חסיד

הסאגה שהתפתחה ביומיים האחרונים בין עיריית רמת השרון לקבוצת אלקטרה רמת השרון הסתיימה היום (רביעי) בצהרים, לאחר שהےורמים שניסו לגשר בין הצדדים הגיעו לנוסחה מוסכמת על כולם.

מאיר דורון, סגן ראש העירייה וממלא מקומו, שהיה דמות המפתח ביומיים האלה, הצליח לשכנע הן את ראש העירייה יצחק רוכברגר והן את נשות אלקטרה רמת השרון שלאיש לא תצמח טובה אם העניינים ידרדרו.&nbsŰ;

במכתב שנוסח בעזרת דורון ובאמצעות משרד עורכי הדין אלון עדיני הביעו אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ' צער על שהדברים הגיעו לאן שהגיעו, הבהירו כי הן מוכנות להיפגש עם רוכברגר והביעו ביטחון בכך שהקריטריונים שייקבעו על העירייה לחלוקת כספי התמיכות יהיו שיוויוניים.

"אני שמחה שהכל מאחורינו", אמרה אורנה אוסטפלד. "הצלחת הקבוצה היא הצלחת כולנו, ובראש ובראשונה הצלחת העיר".

בערב שלישי: האלופה נשארה בחוץ
̊
מחזה לא שיגרתי ברמת השרון, כאשר הקבוצה הבכירה בכדורסל הנשים, אלקטרה רמה"ש נאלצה לא לקיים את האימון שנקבע להערב (שלישי) בגלל שהמנעולים באולם אורנים הוחלפו ואף שוטרים מנעו את האימון.

הסיבה לכל העניין היה בעקבות הויכוח והעימות בין המאמנת Ӑורנה אוסטפלד לראש העירייה איציק רוכברגר הוביל לכך שהאולם נסגר ולא התקיים האימון.

בעקבות כך נאלצו השחקניות לשבת בחוץ שעה ארוכה, כאשר אולי חשבו שהגזירה תתבטל והאימון אכן היה מתקיים. למרות זאת כעת העניין נמצא בבירור ואולי סולחה בין שני  הצדדים תמנע מקרים הזויים מסוג אלו בעתיד.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק