אני אחזור להבקיע כמה שיותר

דידייה דרוגבה, שרק השבוע נודע כי חלה במלריה, צפוי ۜפתוח היום בהרכב מול פולהאם ובראיון לאתר הרשמי של צ'לסי אמר: "אני רוצה להבקיע בכל משחק, אם האוהדים רוצים שאעשה זאת אז אבקיע"

יום רביעי 10 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

רק ביום שני אחרון גילה דידייה דۨוגבה את הסיבה לכושר הירוד שהציג בחודש האחרון. חלוץ צ'לסי ונבחרת חוף השנהב ערך מספר בדיקות על מנת לגלות את החולשה שחש לאחרונה, וגילה כי הוא כבר קרוב לחודש ימים סובל ממחלת המלריה.

במשחקיה האחרונים של צ'לסי בלט בעיקר ניקולה אנלקה הצרפתי, וזאת כיӕון שדרוגבה, כשכבר הצליח לשחק ולהראות חלקים מאיכויותיו, פשוט התקשה נוכח המחלה. כעת דרוגבה ומאמנו, קרלו אנצ'לוטי טוענים שהמחלה כבר מאחורי החלוץ ובטוחים כי השערים יגיעו מהר מהצפוי.

בראיון לאתר הרשמי של צ'לסי אמר דידייה דרוגבה: "לצערי, מצאנו̠שהסיבה להכל הייתה מחלת המלריה בה נדבקתי בחודש שעבר, אבל גילינו זאת רק ביום שני האחרון. עכשיו אנחנו יודעים בדיוק מה הייתה הבעיה ואפשר להמשיך קדימה".

דרוגבה סיפר על התקופה האחרונה ועל ההשפעות: "היו שבועות שסבלתי מחום גבוה מאוד. קשה לעӖור לקבוצה ככה, אתה לא מציג 100 אחוזים מהיכולת שלך. ניסיתי כמה שיותר לעזור לחברים ופחות התרכזתי בלהבקיע. עשית יותר הגנה, ניסיתי לסדר להם מצבים ליד השער".

לסיום, אחרי שהכל מאחוריו, דרוגבה נשמע אופטימי ומתמיד ואף הבטיח לאוהדים: "אחזור ߜהבקיע. אם זה מה שהאוהדים רוצים אז אני חושב שאני יכול לעשות זאת. מעכשיו הכל ייראה יותר טוב".

צילום: Getty Images

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק