נכבד את מכבי וננסה לנצח

מאמן הפועל עכו, אלי כהן לא חושש מקבוצת המיליונים של מכבי תל-אביב: "כסף לא מדבר על המגרש. נמשיך לשחק כדורגל התקפי" האצטדיון בעילוט צפוי להיות מלא עד אפס מקום

יום שישי 12 נובמבר 2010
שלמה חסיד
דריכות והתרגשות בהפועל עכו לקראת משחק הליגה מחר (שבת, 17:00) מול מכבי תל-אביב. בהפועל עכו משוכנעים כי בכוחם להמשיך ולהפתיע את הכדורגל הישראלי, ולנצח את מוליכת הטבלה, קבוצת המיליונים של מיץ' גולדהאר, מכבי תל-אביב.

הפועל עכו תופיע למשחק בהרכב מלא לחלוטין, כש-1,000 אוהדי הקבוצה צפויים למלא את אצטדיון הכדורגל בעילוט, שיארח מחר את המשחק. גם מתל-אביב צפוי להגיע מספר אוהדים דו۞ה והאצטדיון בנצרת צפוי להיות מלא עד אפס מקום, כשגם אוהדים רבים של מכבי ת"א מאזור הצפון יגיעו למשחק המסקרן.

מאמן הפועל עכו, אלי כהן שמוביל את עכו עד כה לעונה מצוינת ומשפר את קבוצתו ממשחק למשחק: "האמת שלא חשבתי שӠהיה עד כדי-כך טובים. הקבוצה התחברה טוב מאוד. אנחנו משחקים כדורגל התקפי והשחקנים בכושר נהדר. נמשיך לשחק כדורגל התקפי גם מול מכבי ת"א ואנחנו לא נסתפק בתיקו. כסף לא מדבר על המגרש, אני מאמין בקבוצה ואנחנו ננסה להשיג את הניצחון".

כזӛור, הפועל עכו סיימה העונה בתיקו מול הפועל ת"א (2:2)  והפגינה אז את אחד ממשחקיה הטובים העונה. ההרכב שייפתח בשבת יהיה זהה לזה שניצח בשבוע שעבר את מכבי נתניה. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק