באנגליה משוכנעים: גרנט יפוטר

"הדיילי-מייל" האנגלי, פירסם את רשימת המנג'רים של קבוצות הפרמייר-ליג ודירג אותה על פי הסיכוי שיאבדו בקרוב את משרתם. המנג'ר הישראלי של ווסטהאם מקדים את מאנצ'יני ברשימה הלא מחמיאה. אלכס פרגוסון סוגר אותה כמובן

יום שישי 12 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

תוצאות התיקו של ווסטהאם בשני המחזורים האחרונים מול בירמינגהאם ומול ווסט ברומיץ', עירערו עוד יותר את מעמדו המעורער ממילאĠשל אברהם גרנט, המנג'ר הישראלי של ווסטהאם שהשיג עד כה העונה ניצחון אחד בלבד על טוטנהאם.

ב"דיילי-מייל" האנגלי, פירסמו רשימה של המנג'רים בפרמייר--ליג לפי הסיכוי שיאבדו את משרתם בקרוב. על פי הרשימה של העיתון אנגלי, אברהם גרנט ניצב בראש ߔרשימה הבלתי מחמיאה הזו כמנג'ר הראשון שיאבד את משרתו העונה בפרמייר-ליג.

גרנט, מקדים ברשימה את רוברטו מאנצ'יני, המנג'ר האיטלקי של מנצ'סטר סיטי. "מאנצ'יני מציג טקטיקה שלילית ומשחק מאוד הגנתי. הוא לא ממצה את הפוטנציאל של הקבەצה שהושקע בה הכי הרבה כסף בפרמייר-ליג,. כך טוען "הדיילי-מייל".

במקום השלישי נמצא כריס האטון, המנג'ר של ניוקאסל. האטון, הוליך העונה את ניוקאסל להשגים מרשימים כמו הניצחון בחוץ על ארסנל וה-1:5 הגדול בדרבי על סנדרלנד, אۚ מאידך הוא רשם גם כמה כישלונות מהדהדים כמו ההפסדים הביתיים לסטוק ובלקבורן החלשות.

את הרשימה סוגרים כמובן שלושת המנג'רים של הקבוצות הגדולות שמעמדם הכי יציב - קרלו אנצ'לוטי, מאמנה של צ'לסי, ארסן ונגר, המנג'ר שלȠארסנל וסוגר את הרשימה אלכס פרגוסון, המנג'ר הסקוטי הניצחי של מנצ'סטר יונייטד.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק