סוכמה העברת אפלאי לברצלונה

סוכנו של קשר נבחרת הולנד ופ.ס.וו איינדהובן, איברהים אפלאי מאשר ךי השחקן בן ה-24 יעבור ככל הנראה בינואר לברצלונה: "התנאים בין המועדונים סוכמו. כעת נותר לאיברהים לסכם את פרטי החוזה בקבוצה"

יום שני 15 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

מזה 5 שנים ברצלונה לא ביצעה כלל רכש בחלון ההעברות שמתרחש בחודש ינואר, אבל בחורף הקרוב זה יקרה. פפ גווארדיולה ביקש מהנהלת הקבוצה לחזק את הקישור וכפי שדווח בסוף השבוע האחרון בספרד, הוא זכה לחיזוק בדמות הקשר ההולנדי, איברהים אפלאי.

סוכנו של שחקן נבחרת הולנד ופ.ס.וו איינדהובן, אישר כי המו"מ בין המועדונים אכן הגיע לסיומו אך סירב לחשוף את סכום העסקה. בסוף השבוע דווח כי אפלאי צפוי לעזוב תמורת 3 מיליון יורו.

איברהים אפלאי, קשר ההולנדי ממוצא מרוקני, צפוי להצטרף לאלופה הספרדית כבר בחודש ינואר הקרוב ויחתום על חוזה לארבע וחצי שנים. אפלאי בן ה-24 שותף במשחקי המונדיאל האחרון ומאזנו בנבחרת עומד על 2 שערים ב-30 הופעות. בזירה המקומית רשם אפלאי 41 שערים ב-149 משחקים במדי איינדהובן.&Ůbsp;

למרות דברי הסוכן, השחקן עצמו מיהר להרגיע את כותרות העיתונים ואמר בימים האחרונים: "עוד לא סיכמתי סופית את תנאי החוזה שלי בקבוצה. ברגע שתהיה הודעה רשמית אנחנו נוציא אותה. המו"מ צפוי לקחת עוד כמה זמן. אני מאוד רוצה לעשות את המעבר בינואר ומחמיא לי שמועדונים כמו ברצלונה רוצים אותי. אבל למרות זאת, מדובר בתהליך שייקח זמן ועוד רחוק מלהסתיים. אני עוד לא יכול לדבר על עזיבה, אני אמתין בסבלנות שדברים יסתיימו".

כאמור, על-פי הפרסומים האחרונים אפלאי על סף מעבר לברצלונה וקשה להאמין כי זה אכן יתפוצץ, אבל גם ארסנל הלונדונית עדיין בתמונה ועשויה לנסות להעביר הצעה משודרגת להולנדים. בעונת 2007 זכה אפלאי בתואר השחקן הצעיר הטוב ביותר בליגה ההולנדית, תואר שקרוי על שמו של יוהן קרויף...ההולנדי הראשון שנרכש על-ידי ברצלונה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק