אלישי כדיר חתם במכבי חיפה

השחקן המצטיין של העונה שעברה, עוזב את הספסל של מכבי ת"א לטובת מכבי חיפה, שם הוא יחליף את יוני ניר הפצוע. כדיר, בראיון ל-TELESPORT: "לא ציפיתי להיות שחקן ספסל במכבי ת"א"

יום ראשון 14 נובמבר 2010
שלמה חסיד

אלישי כדיר, הגיע הקיץ למכבי ת"א בקיץ בקול תרועה רמה אחרי שנתן עונה מדהימה בגליל/גלבוע, אותה הוא הוליך לאליפות מדהימה וגם נבחר לשחקן המצטיין של ליגת העל בעונה שעברה.

אולם, למרות העונה המרשימה של כדיר, הגבוה הישראלי לא הצליח להטביע חותם במכבי ת"א והשבוע בעקבות ההחלטה ההדדית שהתקבלה בין הצדדים, השחקן חתם הערב במכבי חיפה.
כדיר, יחליף בקבוצה של אלעד חסין את יוני ניר, שנפצע מוקדם יותר העונה ויחד עם גבוהים משמעותיים מאוד כמו רות'בארט, קילינסוורת' ובראטיץ', חיפה הופכת להיות מועמדת לגיטימית לתואר האליפות.

כדיר עבר בקיץ למכבי תל-אביב אבל עם הצטרפותו של ליאەר אליהו לקבוצה מעמדו ירד והוא מצא את עצמו על הספסל עם דקות מעטות בלבד. במכבי הציעו לכדיר לעבור לקבוצה אחרת וכעת לאחר תקופה ארוכה של משא ומתן עובר כדיר ללבוש ירוק. 

כדיר לא ישותף הערב במשחק החוץ של מכבי חיפה מול בני השרון, אולם משחק הבכורӔ שלו ייערך כבר מחרתיים, כאשר מכבי חיפה תפגוש את פרנקפורט במסגרת היורוצ'אלנג'.

 כדיר, גזר על עצמו עד כה שתיקה, אולם היום אמר ל-TELESPORT: "אני חושב שבהחלט הייתי יכול לתרום למכבי ת"א. אני שחקן שיכול ויש לו מה להציע ברמות הגבוהות ߩבהן מכבי נמצאת, חבל שלא הצלחתי להביא לידי ביטוי את היכולות שלי במכבי. לא לכך ציפיתי כשחתמתי במכבי בקיץ אבל כל דבר בחיים זה ניסיון ועכשיו אני שמח שתהיה לי הזדמנות לחזור לפרקט ולהוכיח את עצמי בקבוצה אחרת".

תמונה: maccabifans.co.il

תגובות

טלספורט בפייסבוק