סבסטיאן ווטל אלוף הפורמחלה 1

פורמולה 1: הנהג הגרמני בן ה-23 של קבוצת רד בול, שזינק ראשון באבו דאבי, שמר על הבכורה לאורך כל המירוץ וניצל את העובדה שאלונסו סיים שביעי כדי להפוך לנהג הצעיר ביותר אי פעם שזוכה באליפות הנהגים

יום ראשון 14 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אחת העונות המרתקות והצמודות ביותר בהיסטוריה של הפורמולה 1 הסתיימהĠהיום במירוץ האחרון של העונה באבו דאבי, כשסבסיאן ווטל, הנהג הגרמני של קבוצת רד בול זוכה באליפות הנהגים והופך לנהג הצעיר בהיסטוריה של הפורמולה 1 שלוקח את התואר הנחשק.

ווטל, היה צריך לנצח את המירוץ באבו דאבי ולקוות שאלונסו, הנהג הספרדי של פרארי ߩהוליך לפני המירוץ את התחרות, יסיים במקום החמישי ומטה. ווטל עשה את שלו כששמר על המקום הראשון במירוץ ממנו זינק וניצל את העובדה שאלונסו איכזב בגדול וסיים רק במקום השביעי, לפני מארק וובר, הנהג השני של קבוצת רד בול.

ווטל, שבעונה שעברה סיים שני באלәפות הנהגים, בכלל היה אמור להיות הנהג מספר 2 של קבוצת רד בול, שבעונה הבכורה שלה יכולה לסמן וי ענק עם אליפות הנהגים וגם אליפות היצרנים.

שני האלופים הבריטים בשתי העונות האחרונות, ג'נסון באטן ולואיס המילטון סיימו במקומות השני והשלישי בהתאמה ӕראו את ווטל חוגג על חשבונם. אלונסו, יסתפק במקום השני הכללי כשמארק וובר סיים שלישי בדירוג הכללי.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק