1

קרע בשריר לטועמה. ייעדר תקופה ארוכה

אלי דסה, המצטיין בבית"ר י-ם העניק את הנקודה ליושב על הקווים: "לא יכלנו לאכߖב את המערכת והקהל". מלמיליאן: "לקחתי אחריות". הפועל: קרע בשריר לסלים טועמה. פרנסמן שוחרר למשחק נבחרת דרום אפריקה

יום ראשון 14 נובמבר 2010
שלמה חסיד
לאן נעלמה הפועל תל אביב מהשבוע שעבר בקרית אליעזר? בית"ר ירושלים, שכבר ספגה ביקורות ללא הפסק בשבוע האחרון, גילתה אופי נהדר וחזרה עם נӧודה מבלומפילד.

אריאל הרוש, המצטיין בבית"ר אמר: "עבר עלינו שבוע לא פשוט. כולם רמסו אותנו וזילזלו אותנו. אמרנו אחד לשני שניתן הכל את הלב והנשמה".

אלי דסה, הקשר של בית"ר שהיה בכלȠמקום על המגרש אמר: "המצב לא היה פשוט, דברים לא התחברו. דווקא במצב הזה ידענו לבוא בשביל אורי והאוהדים. לא יכלנו לאכזב אותם. כולם זילזלו בנו, יופי של לחימה".

מאמן בית"ר, אורי מלמיליאן: "אותי מעניין רק הכדורגӜ. במשחק כזה היינו צריכים להבקיע שער או שניים. חבל, אנחנו לא משחקים העונה כל כך טוב כמו היום. לא קל לתפקד במצבים כאלה. לקחתי את האחריות על עצמי".

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א, סיכם את המשחק: "צריך לפרגן לבית"ר̠ירושלים. לא הגענו כמעט לידי מצבים. שיחקנו כדורגל איטי ומעט מסורבל ושבלוני. טוב שלא ספגנו גם. צריך להיות במקום ראשון בסוף מאי, עכשיו זה מוקדם".

מיד לאחר המשחק התברר כי קשר הפועל תל-אביב, סלים טועמה קרע את השריר במהלך חימום שערך על מנת להיӛנס ולהחליף שחקן אחר שנפגע, וואליד באדיר. חומרת פציעתו של טועמה תתברר רק במהלך השבוע, אז יעבור בדיקת MRI. 

בנוסף לכך, המערכת המקצועית בהפועל ת"א החליטה לשחרר את בלם הקבוצה, ביבאן פרנסמן למשחק הידידות של נבחרתו, דרום אפריקה. תחילה הפוӢל סירבה לשחרר את השחקן מאחר ודה-סילבה ובאדיר אינם כשירים לחלוטין ובשבת הקבוצה תשחק מול סכנין ובשבוע הבא בליגת האלופות, אך הבלם הבטיח לשוב בזמן עד למשחק הליגה ב"דוחא".

תגובות

טלספורט בפייסבוק