קטש: חוויה לשחקנים הצעירים

הפועל ירושלים תפתח ביום שלישי (19:00) את עונת היורוקאפ באולם הביתי מול ריגה. עודד קטש: "אם הייתי יכול הייתי מגריל אותנו אחרת". משה מזרחי הוסיף: "רוצים לפתוח את המפעל ברגל ימין"

יום שלישי 16 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

כמו מכבי תל-אביב, הפועל ירושלים בנתה קבוצה שצריכה להתמודד חזק גם ӑאירופה. אז לשמחתם של אנשי ירושלים הגיעה השעה ומחר (שלישי) בשעה 19:00 תפתח הפועל ירושלים את עונת היורוקאפ במשחק ביתי מול ריגה.

עודד קטש, מאמן הפועל ירושלים אמר לקראת משחק הפתיחה: "כיף להתחיל את אירופה. יש לנו קבוצה צעירה וללא הרבה שחקנים מנוסים באירופה, אבל זו חוויה בשבילם. נצטרך להגיע למשחק מול ריגה מפוקסים. אם הייתי יכול, הייתי מגריל אותנו אחרת. לפעמים זה לא טוב לפגוש במשחק הפתיחה את הקבוצה שעל הנייר מוגדרת כחלשה בבית".

המאמן שלקח בשנה שעۑרה את אליפות המדינה עם גליל\גלבוע התייחס ליריבה הראשונה: "ממה שאני ראיתי הם מאוד מסוכנים, ממושמעים ואגרסיביים. השחקנים הגבוהים שלהם מאוד דומיננטיים. יש להם שחקן שמאוד הרשים אותי, ארטסיום פרקאוסקי שלדעתי יהיה מאוד משמעותי העונה לאורך המפעל". קטש ߒם דיבר על חסרון הקפטן, אורי קוקיה: "אורי עוד ישוב אלינו העונה. החסרון שלו עצוב אבל זו לא פרידה. אורי הוא שחקן מצוין ומעבר לכך, הוא גם סמל במועדון והקפטן שלנו".

אל עודד קטש הצטרף משה מזרחי שסיכם: "אנחנו כבר חודשۙם עובדים קשה מאוד ואנחנו רוצים לפתוח את המפעל ברגל ימין. ריגה קבוצה מסוכנת, יש לה גבוהים חזקים במיוחד. נצטרך לשמור טוב כדי לצאת עם ניצחון".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק