3 המלצות WINNER ליום רביעי

כמדי יום ב-TELESP͏RT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם שלוש המלצות כדורגל על משחקי הידידות ברחבי אירופה. הכנסו וצפו בהמלצות

יום רביעי 17 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק 53: אירלנד - נורבגיה - X (יחס 2.85)

אירלנד מגיעה למשחק היום כשהיא מסיימת בתיקו מול סלובקיה במשחק האחרון, זאת אחרי הפסד 3-2 בבית מול רוסיה. הנורבגים מהצד השני מפסידים במשחק הידידות האחרון שלהם 2-1 בקרואטיה כשלפני כן הם מנצחים בשישה מתוך שמונה משחקים. במוק' היורו הם עדיין מושלמים עם ניצחונות חוץ על איסלנד ועל קפריסין וניצחון ביתי חשוב מאוד מול פורטוגל. אירלנד תחסר למשחק היום את לאורנס, הנורבגים יחסרߕ את קרו. לדעתי יהיה משחק צמוד ביתרון קל של הנורבגים. אני מסמן כאן X.

משחק 57: אנגליה - צרפת - 1 (יחס 1.90)

אנגליה ניצחה בשני המשחקים הראשונים שלה במוק' היורו 4-0 את בולגרי הו-3:1 את שוויץ' כשהם נפרדים בתיקו ביתי מול מונטנגߨו. צרפת מהצד השני פתחה עם הפסד 1-0 מול בלארוס אך ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים 2-0 בבוסניה, 2-0 בבית מול רומניה ו-2:0 בבית מול לוקסמבורג. אנגליה תשחק בהרכב מאוד חזק למשחק מול הצרפתים כשבין היתר נראה בסגל את הארט, שוערה של הסיטי, בחוד נראה את קראוץ' מטוטנהאם, אגבונלהואר מהוילה, בקישור ישחקו בארי מהסיטי, ג'רארד מליברפול,ולקוט ווילשר מארסנל ובהגנה ישחקו סמאלינג ופרדיננד מהיונייטד. 

בנבחרת הצרפתית נשארו מעט שמות מוכרים ביניהם בנזמה בחוד, בקישור נפגוש את מאלודה ואת נאסרי, שניהם משחקים באנגליה,Ġבהגנה גם יש שחקנים מאנגליה ביניהם סנייה וקלישי מארסנל. בנוסף אליהם, ישחקו בהגנה מקסה מרומא ואבידל מברצלונה. בסך הכל לצרפת יש הרכב לא רע אך לדעתי המשחק הזה יהיה המשחק של אנגליה. ההרכב של אנגליה חזק מאוד. הוא אמנם חסר את ווין רוני אך גם בלעדיו האנגלים פייבוۨיטים ולדעתי ינצחו כאן. צרפת אגב ניצחו בשני המפגשים האחרונים מול אנגליה ב-04 ולפני שנתיים.

משחק 59: פורטוגל - ספרד - X (יחס 2.75)

פורטוגל מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות 3-1 על איסלנד ועל דנמרק, זאת אחרי פתיחה חלשה של מߕק' היורו עם תיקו 4-4 מול קפריסין והפסד 1-0 בנורבגיה. ספרד מהצד השני מנצחת בכל שלושת המשחקים שלה עד כה 4-0 מול ליכטנשטיין, 3-1 מול ליטא ו-3:2 בסקוטלנד. בין לבין הובסה הנבחרת הספרדית 4-1 לארגנטינה. אם יש משהו טוב אצל פורטוגל, זה היכולת שלה במשחקי הבית. הנבחרת לא הפסידה בבית בשנתיים האחרונות כשאם סופרים טוב טוב מגיעים לנתון מרשים של 15 משחקים ללא הפסד בהם היא מנצחת בעשרה משחקים. ספרד מהצד השני זה סיפור הצלחה מיוחד במשחקי חוץ. הקבוצה אמנם הפסידה 4-1 בארגנטינה, אך זה היה ההפסד חוץ הראשון שלה מאז ההפסד ב-2006 לשߑדיה. 

בסך הכל ניצחה ספרד ב-21 משחקי חוץ מתוך 23 משחקים ! הולך להיות משחק ענק לדעתי, משחק בו כל תוצאה אפשרית. ההמלצה הכי הגיונית שאפשר לתת... אל תהמרו על המשחק הזה, שבו בסלון שלכם ותהנו מאחד המשחקים היותר מהנים של היום. קבוצת בית ענקית אל מול אימפריה ספרדית, אלופת העולם ואירופה להזכירכם.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק