בלאט דורש חיזוק מיידי

מאמן מכבי ת"א פנה להנהלת המועדון ודרש מיידית לחזק את הקבוצה בסנטר. ביום שלישי נפגש בלאט עם ההנהלה ואמר: "הקבוצה לא מספיק טובה. מה שיש לנו לא יספיק להמשך"

יום רביעי 17 נובמבר 2010
שלמה חסיד
למרות שלכפי חוץ העניינים במכבי תל-אביב רגועים ואף אופטימיים למדי, בתוך הקבוצה אין הדברים כך. מאמן הקבוצה, דיוויד בלאט הוא האחרון שנסחף לאופוריה אחרי 2 ניצחונות החוץ בבלגראד ובמוסקבה, כשגם בראיונות שהעניק לתקשורת הדגיש לא פעם כי אין להתרגש מהפתיחה המושלמת ביורוליג. 

בלאט נפגש אתמול (שלישי) עם הנהלת הקבוצה ופנה בדרישה לחיזוק מיידי: "הסגל שלנו לא מספיק טוב. אנחנו חייבים באופן מיידי עוד שחקן גבוה נוסף לרוטציה. אל תתרשמו מהניצחונות, עוד יהיו לנו משברים. חבל שבגלל שחקן אחד שחסר לנו לסגל, נפספס את העונה הטובה שאנחנו יכולים לתת. עם שחקן גבוה אפשר להגיע עד הפיינל פור ואף להצליח".

דירקטוריון מכבי ת"א לא התרשם כ"כ מדברי המאמן, ובהנהלה אין תמימות דעים לגבי חיזוק אפשרי, מה גם שההיצע בשוק לא קורץ לקודקודים בנוקיה.

אחד מבעלי הקבוצה אמר הבוקר ל-TELESPORT: "כל מה שמתפרסם בענייני חיזוק זה באחריות העיתונאים בלבד. אנחנו לא נביא סתם שחקנים בשביל להגיד שהבאנו, רק אם יהәה שחקן שיוכל לשדרג אותנו משמעותית והוא יהיה במחיר כדאי, אז נתחזק. לא נעשה טעויות משנים שעברו, אז הבאנו שחקנים שלא מתאימים לקבוצה. הם ניפחו את הקבוצה סתם. יש לנו תלכיד יוצא מהכלל ובינואר נשקול נקודתית אם להתחזק. הכל בכפוף להתפתחויות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק