ישראל במקום ה-55 בעולם

דירוג פיפ"א: כנראה שבשביל הנבחרת השיטה הטובה ביותר להתקדם בדירוג היד לא לשחק. חניכיו של פרננדס טיפסו מקום אחד בדירוג העולמי. צרפת צנחה למקום ה-21 בעולם

יום רביעי 17 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

פיפ"א פרסמה ערב משחקי הידידות ברחבי העולם את דירוג הנבחרות המעודכן, ונראה שעבור לואיס פרננדס השיטה הטובה ביותר להתקדם היא פשוט לא לשחק. אחרי שהנבחרת הידרדרה עד למקום ה-56 בעולם במהלך משחקי מוקדמות יורו 2012, בדירוג חודש נובמבר רשמה ישראל עלייה של מקום אחד והיא במקום ה-55.

בתשיעייה הראשונה בעולם לא נרשם כל שינוי, כאשר ספרד ממשיכה להוביל את הרשימה ואחריה דולקת נבחרת הולנד. ברזיל שמרה על המקום השלישי ומתקרבת אליה בצעדי ענק נבחרת גרמניה הרביעית. ארגנטינה חמישית, אנגליה שישית, אורוגווېי שומרת על מקומה בפסגה והיא במקום השביעי, פורטוגל שמינית, קרואטיה במקום התשיעי ואת העשירייה סוגרת מצרים, שרשמה עלייה של מקום אחד אבל נכנסה לטופ 10.

נבחרת הטריקולור הצרפתית ממשיכה לרדת בדירוג העולמי וכעת הידרדרה 3 מקומות מטה ונעצרה במקום ה-21 ۑעולם. נבחרת איטליה דווקא התקדמה מעט, אבל היא במקום ה-14 בלבד. יריבות ישראל במוקדמות היורו רשמו ירידות: יוון במקום ה-11, לטביה 73, גיאורגיה 78 ומלטה 169. כאמור, קרואטיה שמרה על מקומה והיא תשיעית בעולם.

למתעניינים, נבחרת איסלנד, היריבה של נבחרתĠישראל הערב בבלומפילד, במקום ה-110.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק