חמוץ-מתוק: ישראל ניצחה את איסלנד

ידידות: הכחולים לבנים כבר הוליכו 0:3 במחץית הראשונה בזכות צמד של דמארי ותוספת של רפאלוב, אבל במחצית השנייה האיסלנדים עקצו מעט והמשחק הסתיים ב-2:3 לזכות ישראל בבלומפילד

יום רביעי 17 נובמבר 2010
אייל כהן

מה שהתחיל כמשחק ידידות קליל עבור הכחולים לבנים הסתיים כמעט בסיוט לאחר 2:3 לישߨאל מול נבחרת איסלנד, שעשתה קצת דפיקות לב לקראת הסיום. 

נקודת האור החיובית במשחק זהו ללא ספק עומר דמארי, חלוצה של מכבי פתח תקווה, שתרם צמד מהיר תוך פחות מעשר דקות (5,14). ליאור רפאלוב סיים את החגיגה בחצי שעה מהסרטים של הכחולים לבנים. Ȼ

מאז ראינו בעיקר ניצוצות של הפתיחה, מה שהוביל את האיסלנדים לנסות ולכבוש ובהחלט עשו זאת במחצית השנייה בעשר דקות לסיום, למרות זאת הצליחו חניכיו של לואיס פרננדז לשמור על היתרון ולקבוע ניצחון.

נבחרת ישראל: דודו אוואӘ; דני בונדר, רמי גרשון, גל אלברמן, יובל שפונגין (אוראל דגני, 78'); ביברס נאתכו (קובי דג'אני, 65'), אלמוג כהן (ערן זהבי, 71'), מאור בוזגלו (אלרואי כהן, 68'), ליאור רפאלוב (גילי ורמוט, 53'); אליניב ברדה (בן שהר, 60'), עומר דמארי. 

Ӡבחרת איסלנד: גונלייפור גונלייפסון (מגנוסון, 72'); הרמן הריידרסון (אולפור סקולסון, 46'), אינדרידי סיגורוסון, כריסטיאן אורן סיגורוסון (אדלסטייסון, 77'), בירקיר מאר סאוורסון; בירקיר בירנסון, ארון איינר גונארסון, אגרת גונת'ור יונסון, סטיינטור טורסטיינסון; אלפרו פינבוגסון, קולביין סיגטורסון (פיולסון, 57').

תגובות

טלספורט בפייסבוק