1

ראנגלוב ייעדר שלושה שבועות

חלוצה של מכבי ת"א ונבחרת בולגריה, עבר בדיקת אולטרסאונד ונתגלה כי השחקן סובל מקרע חלקי בשריר המפשעה. גם שירן ייני וגיז'רמו ישראלביץ לא צפויים להיות בסגל הקבוצה במשחק בשבת מול המוליכה הפועל ק$quot;ש

יום שישי 19 נובמבר 2010
ארז דיקפלד
 מכבי ת"א ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק המסקרן בשבת מול הפועל ק"ש של רן בן שמעון, שעלתה במחזור האחרון למקום הראשון על חשבון מכבי של נמני. משחקי הנבחרות ביום רביעי, בהם שותפו לא מעט שחקנים של מכבי ת"א גבו גם מחיר.

דימיטאר ראנגלוב, החלוץ הבולגרי של מכבי ששיחק 30 דקות במשחקה של בולגריה מול סרביה, מתח את המפשעה באותו משחק ובבדיקת אולטרסאונד שעבר נתגלה כי הוא סובל מקרע חלקי בשריר המפשעה.

ראנגלוב קיבל זריקה וצפוי להעדר כשלושה שבועותȠלפחות. אלו בשורות לא נעימות למכבי ת"א ולראנגלוב, שנכנס לעניינים במחזורים האחרונים ואף כבש שער בכורה לפני שבועיים בניצחון הקבוצה על הפועל אשקלון.

מי שעוד לא יהיו בסגל הקבוצה למשחק מול המוליכה הם שירן ייני וגם גיז'רמו ישראלביץ שסובל ממחלה ەהוא בספק גדול למשחק. האריס מאדוניאנין, שהציג יכולת חלשה במשחק ההפסד מול הפועל עכו, צפוי להמשיך ולפתוח אחרי שהרשים מאוד במשחק נבחרתו בוסניה, בו הוא כבש ובישל בניצחון 2:3 על סלובקיה.

מנג'ר הקבוצה אבי נמני, התראיין אתמול לאמצעי התקשורת ואמר:"מה שהיה מול עכו נגמר ואנחנו כבר עם הפנים קדימה. אין לנו אופציה אחרת וכך צריך לראות את הדברים. צריך לקבל את הביקורת כשהיא מגיעה לנו, אבל יש פה שחקנים טובים וחזקים עם אופי שיאפשר להם להתעלם ולהמשיך הלאה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק