קווין דוראנט חוזר לזירת הסנסציה

המלצת WINNER מיוחדת: אחרי שהוביל את אוקלהומה לניצחון על בוסטון בחוץ בשנה שעברה, דוראנט ינסה לשחזר את ההצגה הלילה. אלא שבוסטון עם מאזן ביתי של 0:5 מפתיחת העונה מועמדת לניצחון

יום שישי 19 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 בבסוטון סלטיקס לא שוכחים את הסיוט מהשנה שעברה, כשאירחו את אוקלהומה סיטי, והפסידו לה ולכוכבה קווין דוראנט. גם השנה מוביל דוראנט את קולעי הליגה עד כה עם 28 נקודות בממוצע למשחק, אבל בוסטון במאזן מושלם של 0:5 בבית מפתיחת העונה ולא נראה כי יש בכוחו של דוראנט להנחיל לה תבוסה נוספת.

אלא שבאותו משחק, ב-31 במרץ השנה, אוקלהומה עצרה רצף של שישה הפסדים לסלטיקס בחוץ. דוראנט פשוט בער עם 37 נק'. קווין גארנט פורוורד הסלטיקס אמר עליו: "הוא שיחק כמו מייקל ג'ורדן, וניצח אותנו פשוט לבדו".

לדוראנט ממוצע של 35.7 בשלושת משחקיו האחרונים מול הסלטיקס, שמאמנה דוק ריברס אמר עליו: "הוא משחק כאילו שיש לו שבעה רגליים, זה משהו מטורף. קשה מאוד לעצור אותו, ופשוט הולך לו נגדנו באופן מדהים&quɯt;.

ביום רביעי הביסה הסלטיקס 83:114 את וושינגטון, כשפירס קולע 23 וגארנט קולע 18. "אנחנו משחקים היטב בבית, ומצויינים ברבע האחרון", אמר ריברס, הרוצה לרשום ניצחון שישי ברציפות בבית - מה שקבוצתו עשתה לאחרונה בשנת 2008.
 
̍ אוקלהומה ניצחה ביום ד' את יוסטון 99:116, כשדוראנט קולע 24 נק' בשלושה רבעים, ובפעם הראשונה העונה יושב על הספסל ברבע האחרון שהפך לגארבג' טיים. 

אוקלהומה קבוצה צעירה ומצויינת, אבל בוסטון יותר עמוקה ומנוסה מאוד. ה"רעמים" ייתנו פייߘ לבוסטון אבל ברבע האחרון העומק והניסיון של בוסטון יכריע את המשחק לטובתם בסביבות 9-11 הפרש.

משחק מספר 10: בוסטון סלטיקס- אוקלוהומה סיטי 7+. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק