6

מאמין שמכבי תגיע לפיינל-פור

ג'ורדי ברתומאו, מנכ"ל היורוליג בראיון ל-TELESPORT מפנטז על אוהדי מכבי ת"א בברצלונה בסוף העונה: "סומך על שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן. הגיע הזמן שמכבי תחזור לפיינל-פור אחרי 3 שנים. רמת היורוליג עולה משנה לשנה"

שבת 20 נובמבר 2010
שלמה חסיד
ההצלחה הבלתי רגילה של מכבי תל-אביב בכדורסל מתחילת העונה, עם ארבעה ניצחונות יורוליג מחמישה משחקים, גורמת לשאיפות גבוהות ומעלה את רף הציפיות לא רק אצל ראשי מכבי ת"א ואוהדיה, אלא גם אצל קברניטי היורוליג, שכבר מפנטזים על 8,000 אוהۓי מכבי ת"א בברצלונה בפיינל-פור הקרוב.

ג'ורדי ברטומאו, מנכ"ל היורוליג ערך הבוקר (שבת) ראיון קצר ובלעדי ל-TELESPORT ואמר: "אני מאוד רוצה את מכבי בפיינל-פור. מכבי זה אווירה, מכבי זה קהל. זה לא אותו ߤיינל-פור בלי מכבי ובלי האוהדים המדהימים שלה. לפי דעתי היא תגיע לשם. לא יכול להיות ששלוש שנים יהיה לנו פיינל-פור בלי מכבי ת"א, מאז מדריד ב-2008. אני מאמין שמכבי תגיע לשם".

איך אתה רואה את השינוי שנעשה במכבי השנה?
<͢r/>
"הימרתי בתחילת העונה שמכבי תגיע לארבע האחרונות בברצלונה. אחרי שהם הפסידו את האליפות בישראל היה ברור לי שייעשה שם שינוי. סמכתי על שמעון מזרחי, דיוויד פדרמן והחברים שיבנו קבוצה טובה, ואכן הם לא איכזבו. אם מכבי תגיע לפיינל-פור היא יכולה להەות יריב שקול לכל קבוצה, במיוחד שהשנה הפיינל-פור הוא בברצלונה, וזו עיר אטרקטיבית מאוד ואני בטוח שאוהדי מכבי לא יפספסו את החוויה, מה גם שהם 3 שנים כבר לא היו וזה ילהיב אותם עוד יותר"

תוקפים רבות את הרמה של היורוליג מאז פתיחת העונה.

"אני לא יודע מי תקף את רמת היורוליג ועל מה. הליגה השנה מאוד חזקה, הרבה קבוצות טובות והרבה כוכבים גדולים. הרמה עולה משנה לשנה. לא רק בישראל מתלהבים מהמפעל, אלא בכל רחבי היבשת הכדורסל הולך ומתפתח. אני בטוח שגם השנה תהיה לנו עונה ח۞ה ביותר, בלתי צפויה ואני רק מקווה שהאוהדים ימשיכו לבוא ולהנות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק