גרין שידרג את ההגנה של סקרמנטו

עומרי כספי, איבד את מקומו בחמישייה של סקרמנטו לטובת דונטה גרין ובשני המשחקים האחרונין של הקבוצה לא שותף כלל. בסקרמנטו דווקא מרוצים ומשבחים את משחק ההגנה של גרין. עומרי כספי: "אני מקצוען ואמשיך לעבוד קשה"

יום שני 22 נובמבר 2010
אסף בילגורי
 עומרי כספי, היה אחת ההפתעות הנעימות של העונה שעברה ב-NBA כאשר בעונת הרוקי שלו, רשם מספרים נהדרים והיה אחד מהשחקנים המשמעותיים בהצלחה היחסית של סקרמנטו קינגס. את העונה הנוכחית, כספי פתח מצויין וקיבל הרבה דקות מߞאמנו פול ווסטפול.

אולם, סקרמנטו נקלעה בתקופה האחרונה לסיחרור של הפסדים די מביכים ומי ששילם את המחיר הוא דווקא עומרי כספי, הפורוורד הישראלי שלא רק איבד את מקומו בחמישייה הפותחת, בשני משחקיה האחרונים של הקבוצה הוא גם לא שותף כלל.

בөני המשחקים בהם כספי לא שותף הקבוצה שלו רשמה ניצחון על ניו ג'רזי והפסד הלילה לניו אורלינס, אולם מה שבלט במשחק של הקינגס זה השיפור במשחק ההגנה. סקרמנטו ספגה 75 נקודות בלבד מול ניו אורלינס ו-81 מול ניו ג'רזי, אחרי שבחמשת המשחקים שקדמו למשחק הזה, היא ספגה מעלȠ100 נקודות.

מי שתפס את מקומו של כספי בחמישייה הוא דונטה גרין ולא נראה שבסקרמנטו מצרים על ההחלטה הזו. "ההצבה של בחמישיה שידרגה את ההגנה של סקרמנטו". כך כתב היום ג'ייסון ג'ונס, כתב בעיתון מקומי של הקבוצה"

ומה כסӤי אומר על כך? "בפעם הבאה שווסטפול יציב אותי בהרכב אני ייתן את הכול, אשחק כדי לנצח ואני מאמין שדברים טובים יקרו. כך אמר כספי על ההחלטה של מאמנו והוסיף: "המאמן עשה את ההחלטה שלו. אני מקצוען ואני צריך לקבל את זה. אני יכול לדאוג רק לדברים שבשליטתי&q͵ot;.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק