סמואל אטו הושעה משלושה משחקים

החלוץ הקמרוני, שנתפס במצלמות הטלוויזיה כשהוא נוגח בחזהו של מגן קייבו, במהלך משחק ההפסד לקייבו במחזור האחרון, ספג עונש השעיה מההתאחדות האיטלקית ובנוסף נקנס ב-30,000 יורו. אטە כבש יותר מ-50% משערי הקבוצה בליגה

יום שלישי 23 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אינטר של ראפה בניטז נמצאת̠במשבר. הקבוצה, שזכתה בעונה שעברה בכל התארים האפשריים פתחה את העונה בצורה נוראית וההפסד לקייבו במחזור האחרון, הרחיק אותה עד כדי 9 נקודות ממילאן המוליכה.

נקודת האור היחידה של אינטר העונה הוא סמואל אטו, החלוץ הקמרוני שלה שכבש 9 שערים מתוך 14 שערә ליגה שכבשה הקבוצה העונה. אולם, היום התבשר ראפה בניטז כי הוא ייאלץ להסתדר בשלושת מחזורי הליגה הבאים ללא החלוץ והשחקן הכי טוב שלו העונה.

אטו, הושעה היום ע"י ההתאחדות האיטלקית משלושה משחקים ליגה אחרי שנתפס במצלמות הטלוויזיה האיטלקית, כשהואȠנוגח במגן קייבו בסטיאן סזאר, במהלך משחק ההפסד, 1:2 בו אטו כמובן כבש את שער הניחומים.

השופט במשחק, לא דיווח על המקרה שחמק מעיניו, אך המצלמות תפסו את אטו, שבנוסף לעונש ההשעיה נקנס גם בסכום של 30,000 יורו. זוהי מכה אנושה עבור בניטז ואינטר, שאטו כבש עבורה העונה כבר 18 שערים בכל המסגרות. א

אינטר סובלת גם ממכת פציעות כך שמאבק האליפות בליגה האיטלקית הולך ומתרחק. באינטר יכולים להתנחם לפחות מהעובדה שאטו יוכל לשחק במשחק הקבוצה מחר (רביעי) בליגת האלופות מול טוונטה ההולנדית.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק